Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostanu služební auto, co mám dělat se 407?


Rebik

Recommended Posts

Taky bych to asi prodal... jako já jsem v ty 407 jel a jako je to hezký svezení ale prostě je to jak se už několikrát řeklo na klidnou jízdu a kochání krajinou...

Mě by se to možná libilo ale až za pár let... hold to není moje cenová relace..

Ale určitě si tohle autííčko koupí někdo kdo nechce obyčejný spotřebák... :super:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To doufám, že si to koupí někdo, kdo ho ocení, varianta protiúčtu za dodávku, se mi moc nepozdává....

Který byste si vybrali?? Vždy krátký, nízký, křídlovky, 5 míst, klima, prosklený či polokombi:

Mercedes-Benz Vito 2.2 110kw CDI,

Volkswagen Transporter 2.5 TDi, 96 či 128KW

................................................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otec má služební Caravellu (2006) těch 96kW v 6tikvaltu a musím říct, že to jede dost slušně:super

Jinak říkal, že to po Praze dost žere a musí se pořád řadit (nejvíc ho vytáčí, že se nemůže rozjet na 2jku), ale zase na dálnici je to prý paráda:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se resi otazka zda nove Vito nebo Transporter

Vito ma zadni pohon nebo 4x4 , (stara verze Vita mela predni pohon a nechlubila dobrym spracovani a mela hodne poruch , neznam nikoho ,kdo to mel a komu se to po najedi 100-150t nerozpadlo) , nove pry uz ma vydrzet vice.

Transporter nove nabizi 8 -9 mist s moznosti odpoctu DPH a to jak prodlouzene tak normali velikost , 2,5TDi je daleko zivejsi nez 2,2 od Mercedesu a jezdi kolem 7-8l .

V praci jsme meli stare Vito a ted sme presli na Transporter , zatim spokojenost .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: barenst

Pokud se resi otazka zda nove Vito nebo Transporter

Vito ma zadni pohon nebo 4x4 , (stara verze Vita mela predni pohon a nechlubila dobrym spracovani a mela hodne poruch , neznam nikoho ,kdo to mel a komu se to po najedi 100-150t nerozpadlo) , nove pry uz ma vydrzet vice.

Transporter nove nabizi 8 -9 mist s moznosti odpoctu DPH a to jak prodlouzene tak normali velikost , 2,5TDi je daleko zivejsi nez 2,2 od Mercedesu a jezdi kolem 7-8l .

V praci jsme meli stare Vito a ted sme presli na Transporter , zatim spokojenost .

Jo to je reálný popis, starý Vita měly problémů dost, u nových se zapřisáhají, že díky návratu zadního náhonu a vychytávek motorových příslušenství už je to jiná liga.

Rozum říká VW, rád bych nějaké argumenty pro Vito, než jsou přání a hezčí design. Není ta živost Trandáku, spíš neurvalost nástupu turba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká Vita.. tak ty nový už jsou zase klasický náhon na zadek nebo 4x4. A já osobně bych šel asi radši do Vita...

Měl jsem možnost s tím jezdit a dálky se s tím dají vpohodě kolem 7l horší je město.... Ale jinak svezení v tom je pěkný a pohodlný je to prostě Mercedes..... Takže bych se ho určitě nebál.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...