Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostanu služební auto, co mám dělat se 407?


Rebik

Recommended Posts

Tak vás musím pobavit, začínám nový projekt, resp. spoluzakládám firmu, kde je nutná pro moji činnost dodávka typu Vito či Transporter, co mám dělat se 407? Uložit do stodoly, zas tak ojedinělé auto to není a pouze na srazy, je to trochu drahá hračka? Dát pragmaticky protiúčtem či prostě prodat?:myslim

post-0-1410959722473_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"MPV je naprostá nunost" : ale houby, jen ty auta za posledních 10 let ztratily "glanc" - 405 "Break" byla suprový rodinný auto, 406 jakž-takž a potom není 407, ale MPV.

Lada Niva je taky "naprostý SUV", ale nikdo ji nechce (ač byla první SUV již v roce 1976, kdy třídu SUV nikdo neznal) , protože to - z dnešního pohledu - není SUV (!).

Nicméně ti přeju, abys 407 dobře, a k oboustranné spokojenosti prodal a mohl jezdit v rodinném MPV a dodávce na jednu paletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

Vito či Transporter?:bojim a co takhle Expert? "Čim víc peugeotu máš,tím víc jsi členem.":D

:myslim

No, měl bych se zamyslet...

Rebik: Asi prodat, pokud to teda není nějaká extra vzácnost a výbava - každou chvílí bude ztrácet na ceně... :nevim

[upravil dne 24/11/2007 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rebik: nemám "kazatelské období" ( i když možná jo), tři dětské sedačky mi unikly (pak tedy jedině Avia Furgon ;) ), jen chci říci, že ač v 205 usadím dozadu 190 cm chlapa, a v 306 mám starost se vejít vzadu se svýma 180 cm sám, tak nechci vidět ani xx7 řadu.

Toť vše.

Přeji ti, abys 407 v klidu a k oboustranné spokojenosti prodal a koupil auto na jednu paletu !

(vývoj nezastavíš)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...