Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hlášení palubáku u 307


sekaj

Recommended Posts

Původně zaslal: sekaj

Palubní počítač mi hlásí AUTOM. BELEUCHTUNG AKTIVIERT nevíte co to znamená?Díky za odpovědi.

Mělo by to znamenat "automatické rozsvěcení aktivní" přepni si PP do angličtiny, je to pak srozumitelnější, teda pokud ti ta němčina nevyhovuje více;)

Edit: Trundik je sakra rychlej:D:D

[upravil dne 24/11/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi to píše: Automatic lichting active. Označuje to že je zapnuto automatické osvětlení. Bohužel funguje jen při určitém setmění. Takže si to nepleťte s denním svícením.. Prosťe když uzná že je tma, tak se rožne. Ve dne se musí rožnout manuálně. :xvul

Doufám že jsem to napsal srozumitelně. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj keď chceš automatické zapínanie svetiel oblbnuť tak aby svietili aj cez deň stačí snímať intenzity svetla prelepiť (zakryť) v lete ho znovu odkryješ a funguje normálne. Tým ušetríš peniaze za nastavenie denných svetiel v servise cez počítač. Snímaš je na palubnej doske pod predným sklom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: SB

Ahoj keď chceš automatické zapínanie svetiel oblbnuť tak aby svietili aj cez deň stačí snímať intenzity svetla prelepiť (zakryť) v lete ho znovu odkryješ a funguje normálne. Tým ušetríš peniaze za nastavenie denných svetiel v servise cez počítač. Snímaš je na palubnej doske pod predným sklom.

Nevím, jak u vás na Slovensku, ale u nás se musí svítit celoročně, čili automatická světla jsou svým způsobem zbytečná funkce. Zajímavá by byla pouze v kombinaci s denními světly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sekaj

Já ho tam nemam (senzor) a dení svícení mi funguje.Tak mi pověz.

Denní svícení nebo automatická světla? To jsou dvě rozdílné věci.

Na automatická světla potřebuješ senzor. Funguje to tak, že když se sešeří, rozsvítí se světla. Pokud je světla dost, tak zase zhasnou.

Na denní světla senzor netřeba. Funkci aktivují v servise. Světla se sama rozsvítí vždy při nastartování (možná že už před nastartováním, nevím přesně).

[upravil dne 25.11.2007 Ticcino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bittnerj

mam dotaz-dá se aktivovat denní svícení i u mě-p307 r.v.2002 1.6 benzín děkuji jináč jsem to oblbnul překrytím senzoru,jak píše kolega o kousek výše

zajeď do Peugeotu nebo někde kde mají PC s potřebných softwarem.....já si to dělal v Peugeotu a za 10 minut mi vraceli klíče a obrali mě o 275 Kč, což je podle mě schůdnější než nějaké přelepování :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...