Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nabídka dílů


martin.grif

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Llukass4

martin.grif : no budem to este musiet pozriet blizsie....ak by to bolo ono....kolko by staala teda ta tycka ?....lebo nikde to nemozem zohnat...auto mi stojii nepojazdne uz pomaly mesiac:(

tak se podívej.ale jestly ti to vůbec neřadí tak je to ono,docela to praská už sem to párkrát dělal..jinak to nebude nic drahýho určo se domluvíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: martin.grif

ventilátory mám dva,ale vidím že už si ho sehnal..tak čau

okfocusovi jsem napsal SZ ale zatim nereaguje. Nevim odkud je a jak by bylo predani - kdyz by tvoje "poloha" byla pro me lepsi, tak bych ventilator klidne vzal od tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: martin.grif

čau.kdyby měl někdo zájem o díly na 605 tak sem něco našel je to na 2.1td r.v 93 tak se kdyžtak ozvěte kdyby ste něco potřebovali

Jakou tam máš vývěvu na podtlak brzd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: krtecek

Původně zaslal: martin.grif

ventilátory mám dva,ale vidím že už si ho sehnal..tak čau

okfocusovi jsem napsal SZ ale zatim nereaguje. Nevim odkud je a jak by bylo predani - kdyz by tvoje "poloha" byla pro me lepsi, tak bych ventilator klidne vzal od tebe.

jsem z plzeňska...poprřípadě jezdím do jihlavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: martin.grif

čau.kdyby měl někdo zájem o díly na 605 tak sem něco našel je to na 2.1td r.v 93 tak se kdyžtak ozvěte kdyby ste něco potřebovali

Jakou tam máš vývěvu na podtlak brzd?

to auto mělo nějakou vývěvu??ani o tom nevím a to ho mám dost prostudovaný..kde by to mělo bej??u motoru nic není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: martin.grif

to auto mělo nějakou vývěvu??ani o tom nevím a to ho mám dost prostudovaný..kde by to mělo bej??u motoru nic není

rok 93 byl zlomovej. Pokud tvoje auto je před upgrade, máš ještě brzdy systému Bendix a tedy el. pumpu vepředu vlevo pod chladičem a takové velké těleso na rozvod tlaku do kol v motorovém prostoru od pedálu. Pokud je už po upgrade, máš klasický posilovač s hlavním brzdovým válcem a vývěvu. Ta je na konci vačkového hřídele z boku krytu ventilů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...