miukoslav306

Športový filter [b]ŠIŠKA[/b]

16 posts in this topic

Nemá niekto nejakú dokumentáciu ku montáži športového filtra tzv. šišky :myslim na moju 306 1.6 b sa mi to zdá byť dosť náročné a potrebujem aj dodatočné info. o spotrebe po namontovaní

post-0-14109597220699_thumb.jpg

Zdravim.Když chceš sportovní filtr kup si raději vložku do origo filtru (boxu).Je to sice jiná cena.Ale otevřený sport. filtr je dost hlučný, po dálnici i otravný.Když jedeš delší vzdálenost.A výkonově to bude stejné, jestli tam nějaké navýšení je?

Původně zaslal: miukoslav306

a keby som jednoducho vybral origo vložku a na koniec nasávacej trubice čo je v predu dal šišku?

Osobně mi to přijde jako dost zběsilý řešení, ale technicky nevidím důvod, proč by to nemělo fungovat.

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: miukoslav306

a keby som jednoducho vybral origo vložku a na koniec nasávacej trubice čo je v predu dal šišku?

Osobně mi to přijde jako dost zběsilý řešení, ale technicky nevidím důvod, proč by to nemělo fungovat.

tak je to tak urobil som to ako som ti písal origo vložku som vybral a nasadil som na potrubie šišku

je to citelné ale aby mi klesla spotreba musim si dať tehlu ale nie na pedál ale pod pedál aby nešiel až na podlahu

[upravil dne 28/1/08 miukoslav306]

post-0-14109598753798_thumb.jpg

Mam to uplne stejne,sice navyseni jsem nepocitil a zvuk je taky stejny,ale tak kdyz uz tam je,necham ho tam .... :)

hmm ale ževraj by to malo znížiť spotrebu pridať nejaké tátoše nie síce nejaké stádo ale nejake mrciny sa hodia a ten zvuk fajnota :papa

a ještě nějak odizoluj tu hadici co jde od chladiče.ohřívá ti tu plastovou trubku a vzduch je stále moc horký

Původně zaslal: wena99

a ještě nějak odizoluj tu hadici co jde od chladiče.ohřívá ti tu plastovou trubku a vzduch je stále moc horký

to je dosť možne ale čííím :myslim

najprv som to mal takto:

Qs7vyvxhwlOYrW2F5FZPFFeky7RllSN2ALoz6bXt.jpg

potom som to nakoniec zaizoloval:

h1D6bcFNz6LnUQ0da9ha4FeVb5F7tVCRNFNphT2X.jpg

WHw6ElnjPlDy4IIFqXImitImqIvarEVELIAQto09.jpg

je to klasicka izolacia ktora sa pouziva na vzduchotechniku.

a čo na to motor? zbadal to? nejako ? a kolko stála tá mala hruštička a máš aj druhu tam v zadu či si tam už nič nemal ? žiadnu hadicu?

Určitě to jde poznat, ale chtělo by to ještě přívod čerstvého vzduch.

Po zaizolování ti nějak stmavl filtřík co :D, chtělo by to šamponek a potom impregnaci:mrk.

Ale jinač pěkna práce, s potrubím si někdo pěkně pohrál:o.

[upravil dne 30/1/08 Kulíšek]

[upravil dne 30/1/08 Kulíšek]