Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vánoce s Peugeot-clubem 2007


Medvěd

Recommended Posts

Na hlavní straně se dnes objevilo přihlašovadlo, ale zatím je bez formuláře. Až se zítra vyskytne formulář, prosím všechny zájemce o účast, aby se vyplněním formuláře přihlásili a do poznámek uvedli, zda mají zájem o oběd nebo večeři. Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pocitejte prosim zavazne se scratchem +1, nemam ted k dispozici net, tak musim jen takto rychle a strucne :-)

Uz se moc tesim :-)

Vzkaz pro neratky, mas prosim pro me tu HF sadu na nokii 63

10, takovy ten stary manazersky telefon, staci mmi jen mezidrzak mezi drzak a palubku, cernousek mi ho urval pri nakladani skrine do auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky tak to vypadá na dobry cestě tak semnou mužete počítat ale bude asi problém smojí orientaci po Praze snad to najdu nebo moch by mi někdo poradi nebo mě tam navýst a ještě takový malí dotázek jak by to bylo s noclehem zatím páček schledáček už se těším:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

Ahoj, pocitejte prosim zavazne se scratchem +1, nemam ted k dispozici net, tak musim jen takto rychle a strucne :-)

Uz se moc tesim :-)

Vzkaz pro neratky, mas prosim pro me tu HF sadu na nokii 63

10, takovy ten stary manazersky telefon, staci mmi jen mezidrzak mezi drzak a palubku, cernousek mi ho urval pri nakladani skrine do auta

čoveče ja na tebe zapomněl , zitra mrknu slibuji a dam pak vědět popř ho vemu na vanočni sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Béďo, budete do Prahy přijíždět po Českobrodský kolem Jahody? Jestli jo, tak byste ho mohli u mně i vyzvednout ... :mrk Ještě totiž nevím, jak to budu časově zvládat a zda-li dorazím na čas, tak abych se tam nebmusel hnát se stromečkem, pak odjet a zase přijet ... :roll;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

2Medvěd: Mám jeden dotaz ohledně těch obědů a večeří. Bude možnost si vybrat z jídelního lístku jídlo jaké chceme a kdy chceme?

Pokud ano proč se má hlásit oběd i večeře? :myslim

Ano, bude se vybírat z jídelního lístku, hlásit jsem to chtěl čistě orientačně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...