Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vánoce s Peugeot-clubem 2007


Medvěd

Recommended Posts

Další nové doplňující informace:

1) termín 15. 12 je zamluvený - tzn. "Vánocům s P-C 2007" nic nebrání (zatím pro 50 lidiček)

2) stromeček a cukroví není problém

3) mezi 14 - 17 hodinou máme rezervovány všechny 4 dráhy bowlingu, takže můžeme směle vypsat turnaj - vítězovi P-C věnuje nějakou drobnou cenu (sestaví někdo pravidla???)

4) majitelem bylo navrženo pohoštění ve formě švédských stolů (studené mísy) za cenu cca 150 Kč/osobu, osobně si myslím, že je to dobrý nápad a nic nebrání jeho realizaci

5) Parkoviště je opravdu menší než jsem si ho z doby minulé pamatoval, takže ze slalomu tentokrát asi nebude nic

6) Ještě v průběhu času upřesním, jaké vozítko budeme mít zapůjčeno od Peugeotu ČR

7) Kolik by bylo zájemců o případný sobotní oběd (cca ve 13 hodin) ???

[upravil dne 9/11/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu už zpátky doma, tož se hlásím ... pokud jde o přespání, Jančo, nabídka platí, ale už zřejmě nebudu mít k dispozici spaní v Praze...takže pokud nevadí cca půlhodinka jízdy za Prahu směr Mělník, tak no problemo ... jo, a ráno nebudete muset umývat nádobí a uklízet kuchyň, bo my doma zatím kuchyň nemáme a do Vánoc už asi ani nestihneme mít :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: janča205

Neon: ale pěkně jsme ti poklidili,že?...

Tak z podobných situací jsem měl vždycky hrůzu a proto jsem se v mládí vícekrát mejdanů účastnil než abych dopustil mejdan u mě - on takový úklid vypadá na pohled velice pěkně, ale když tam, kde byly vždycky hrnky najdeš mouku, tam kde vždycky byly hrnce jsou najednou talíře - to pak ještě poměrně dlouho bolí hlava z toho, jak přemýšlíš kde co bylo a kde hledat to, co přece vždycky bylo tady . . . .

[upravil dne 12/11/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...