Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

..vytuněnci debílci


Sirael

Recommended Posts

Tak sem se včera podruhé narodil. V mírné (přehledné) zatáčce jsem předjížděl tak ve 100 kilácích \"vytuněný\" fáčko a když sem se před něj zařadil, tan zkur..syn měl zapnutý 4 přídavný dálkáče a nechal je svítit pořád.

Řeknu vám, už vím jak vypadá, když máte místo zrcátek 3 bílé clony do xichtu a přední sklo se změní v zrcadlo.

Skončil jsem na brzách půl metru od levý krajnice. :mad::mad::mad::mad::mad:

Zabít hajzla jednoho, nedokážete si představit kolik nahejch kur..v mi lítalo v autě :mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je kazdej vecer,kdyz se vracim z Prahy,ze mi sajni nakej kokot do ksichtu,tak kazdy treti auto,zepredu,zezadu,kazdej tam ma dneska strasnej vykon a sviti mu to do nebe:mad:

vono ale nekdy uplne staci,kdyz ti i nekdo celkem normalni vyjede zpoza horizontu a flesne ti to do voci,mooooc prijemny...

ale je fakt,ze nekery tunaci sajnej jak ufo:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To taky byl for... nejakej Golf II se mi povesil na zadni naraznik a svitil jak blbej (asi byl). Ja zacal zpomalovat, pac mit za sebou nejakyho debila je nebezpecny.. v 60 km/h me predjel.

Pak jsem ho dojel.. on to nebyl problem, nejel moc rychle, protoze cca 70 m prede mnou bylo auto.

Hadejte co delal ? Svitil tomu nebozakovi do oken...

Jsem se zdrave nastval a pustil ze vzdalenosti 30 m dalkovy... ten blbec zacal blikat varovnejma, jako ze se mu to nelibi, a jako ze ja mam chybu...

Holt, nedelej jinejm, co nechces aby delali tobe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Vix: Takhle to dělám s oblibou taky. Nejdriv zkousim blikat zadnima mlhovkama, pokud tukoš nereaguje, taxe necham predjet a tu máš hayzle! Dal sem si do přídavneych dálkáčů 120W H1 a to je kurwa nářez. Nechám debila dusit 10 vteřin a dám mu pokoj, páč do tý doby je stejně slepey. Hezky se to pozná, jak začne auto zmatečně kličkovat. :D:D:D

Já to prostě nechápu. Normální řidič si prostě musí všimnout, že na něj někdo bliká mlhovkama a začne pátrat proč asi? Ty idioti co dálky nezhasnou si nezasloužey nic jinýho, než jim to seknout zpátky, páč buď je to totální debil, kterey neuvažuje a nemá na silnici nic dělat, nebo zlomyslney samolibey kretén, kterej na silnici taky nepatří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mazec sice jo, ale asi bych to neprenes pres svoje svedomi ... navic bych byl vinnen.

Ale kdyz to nedejboze zezadu do tebe napere, je to jenom jeho chyba ... nedodrzeni bezpecne vzdalenosti + oslneni.

To prvni by melo fungovat vzdycky, to druhe je takovou tresnickou na dortu...

Nejhorsi na tom je, ze mas rozbity auto :( ... kvuli debilum :mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyz jsem zacal vice jezdit a videl kolik lidi nevi, ze svetla jsou i normalni, nejen dalkove a nereaguji na cokoli a nebo dementi, co se snazi ve 2 pruhach predjet, kdyz je vpravo rada kamionu a tak cloveka pred sebou proste osoli, taxem dostal napad, co by to chtelo:

Vzadu u kombika plato 6 dalkovych a vypinac neco na zpusob varovnych svetel u pazouta na palubce .... a preji dobrou chut :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedavno jsem jel a zase klasika, vpravo se predhanely kamiony, jel jsem tak 140 a zezadu se prihnal debil s felinou, ktery mel na strese rampu, tam 4 svetla a mohutne svitil. Uz jsem byl rozhodnuty sveho S-formise obetovat (koule :-)) ), protoze kdyz jsem oslneny a brzim, tak mi muzou benga drbat zada a on by to neustal, kdyz jsem si fsiml, ze ten pohlavni organ ma vpredu sedacku s deckem (aspon to tak vypadalo), taxem se nasoukal do mista mezi kamiony (formis + cca 1 m ve 130:-(( ). Lidi jsou dneska proste obcas dementy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... tem se neda ujet :mad::mad::mad: V patek se me zase jeden chytil a jel za mnou vytrvale od dalnice az do Kralovyho Hradce. Levy svetlo mu sviiiitilo nekam mne do oci a nejzajimavejsi bylo, ze jsem u Hradce zjistil, ze je to koktavka. A to jsem celou dobu nadaval na debilni favoritare. Timto se jim dodatecne omlouvam. Ale ty svetla by si serizovat meli.:D:D

Jinak si davam pozor na problikavani treba na dalnici. Nektri ridici jsou dost pomstychtivi. Jednou jsem to nevydrzel a problikl jsem nekoho na dalnici, co jel v levym pruhu 140 a pravej mel uplne volnej, ale 100 metru pred nim v levym bylo auto, ktery jelo 130, tak prece nebude zajizdet, ze? Ja jsem za nim jel uz dost dlouho a on porad nic. Tak blik. A on nic. Jeste plavne predjel toho predpisare a neochotne se zaradil. Predjel jsem ho a co nevidim - pan urazeny vyjel za mnou a rozsvitil dalkovy, debil. Nastesti jel porad tech svych 140, tak jsem mu ujel. Holt, dalkova svetla se stavaji v rukou pitomcu vrazednou zbrani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LaHab :

Tohle je mi jedno : proste, radsi obetuju auto, s tim, ze ten naraz bude jaksi taksi rizeny, nez aby muj zivot zavisel na nejakym dementovi. Jsem sobec a mam se rad.

A kamionaci obcas ani nevedi, ze se predjizdeji...

Ze ma nekdo vepredu dite a na strese rampu s dalkovejma... si myslim, ze je jen jeho problem...

18 mu bylo a za svoje rozhodnuti nese plnou zodpovednost

P.S:: taky se mi to stalo, v 90 nejaka 406 cca metr za prdeli (ten magor by ani nepostrehl, ze brzdim) ...no, nechal jsem ho, prislo obligatni zvolneni na 80,70,60,50 a ve 40 se chytl a predjel....

Ja bych prisel o auto, on asi o dite ...

nekdy ztrata EGA je dost bolestiva. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Petr 605:

Už jsem to tu kdysi psal, ale než problikávání, radši volím nejdřív levej blinkr v dostatečné vzdálenosti, až kdyby na to opravdu nereagoval, \"houkám světlama\" :D

Je to standart na Německejch dálnicích a připadne mi to příjemnější. Prostě se stane, že se člověk \"zapomene\" v pruhu.

Ovšem magory, co předjížděj z pruhu do pruhu ----- střílet z mostů :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt lepší policejní stát, než tenhle bordel a marast. Dal bych za to nevím co, aby to tu vypadalo jak u nich - ale stěhovat se tam nechci...

Počínaje dopravními předpisy, a včetně třeba toho, jak se jim podařilo nahnat kamiony na vlaky - to jim závidím snad nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...