Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vnitrni osvetleni klik dveri


mitch.mb

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

jo tak dneska jsem si taky dal světýlka do klik. Původně to mělo být dolu pod dveře ,aby bylo taky vidět kam se šlape, ale ty kliky mi nedali spát :super. Ted akorát možná ještě vyměnim ledky u rezervy za bílý, to bude vidět líp :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když já nevim jak :roll , já to neumim a to bych nesměl být jen čestný člen, nebo ne ? Jinak už je to odeslaný doufam že to došlo vše :super . A navíc dělal jsem to dneska a ještě nevim jak mi to bude nejlépe vyhovovat , třeba to zase předělam, tak jsem nechci dávat hned první věc která mi napadne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Kekros

když já nevim jak :roll , já to neumim a to bych nesměl být jen čestný člen, nebo ne ? Jinak už je to odeslaný doufam že to došlo vše :super . A navíc dělal jsem to dneska a ještě nevim jak mi to bude nejlépe vyhovovat , třeba to zase předělam, tak jsem nechci dávat hned první věc která mi napadne :D

zde jak na foto :super nemusíš býti členem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo tu bilou bych taky trochu utlumil na tech fotkach to moc zari, ale muze to bejt jenom dojem z fotky v realu to muze bejt jiny, ale spis me zajima OK406 mohl bys mi prosim nafotit detail toho cervenyho podsviceni pod pristrojovkou u ridice a spolujezdce presne neco takovyho si chci taky udelat tak bych se chtel inspirovat...

a ta posledni fotka to je kde to je kufr? neni moc zrejmy

predem diky za foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

jojo tu bilou bych taky trochu utlumil na tech fotkach to moc zari, ale muze to bejt jenom dojem z fotky v realu to muze bejt jiny, ale spis me zajima OK406 mohl bys mi prosim nafotit detail toho cervenyho podsviceni pod pristrojovkou u ridice a spolujezdce presne neco takovyho si chci taky udelat tak bych se chtel inspirovat...

a ta posledni fotka to je kde to je kufr? neni moc zrejmy

predem diky za foto

To jsou fotky z 406 člena Kekros, který mě požádal, zda-li bych mu sem nedal fotky, že neví jak. Tak mu napiš. Rád ti odpoví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...