Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zajímavost na .eu


Medvěd

Recommended Posts

Musím se přiznat, že mě to nechává klidným. Ať si své akce nazývají jak chtějí. Ať klidně jezdí na naše srazy a podle nich rozjíždí své. Někde ty zkušenosti získat musí. Ale já bych na jejich místě určitě volil odlišný název (alespoň mírně - např. "Peugeotí klouzání"), protože by mi to bylo trapné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Trošku blbý od něj ne :myslim Jinak jsem ho nějak na srazu nezaregistroval, jen toho Ondryse

Ale to je přece Ondrys, přeběhlík od nich k nám, od nás k nim, ..............

akorát má jinej nick

Hm, tak asi jo, no, ale tehdy kdež se to tam mlelo tak tam šaškovali oba, tak nevim, asi se Ondrys opravdu rozdvojuje:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně nevidim provlém v tom, aby byl členem TU i TAM ... jenom by nemusel psát, že na ně s..e a tak, a jejich názvy srazů?? Ať si tomu říkají jak chtějí, prostě naše srazy PC jsou jenom jedny a jsou fajn a to díky lidem a atmosféře, co tam vždy panuje. Ať si i třeba jezdí na Šebe, do Kostelce ... vždyť je to jedno, ne? Prostě naše srazy jsou FINE a COOL a tak to bude ... a jiný "peugeot" cluby mě nezajímaj (od jistý doby) ... :P:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...