Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zanesený radiátor topení


klumir

Recommended Posts

řeším teď na jednom starším autě radiátor topení.strašně špatně to topí,klapky jsou funkční,teplota taky OK,prostě to vypadá,že je přicpaný radiátor.Máte někdo nějaký recept,jak ho vyčistit??někde jsem slyšel,že pomáhá nalít do okruhu místo vody ocet.no nevím.už jste něco o tom slyšeli?nebo nějaký jiný nápad??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

nevím jak 309 ale vím jak jsem proplachoval u Laguny odpojil topení přívod odvod a napojil hadici,propláchl proudem vody oběma směry.Pak topil jak divý.

33

Jo,jo,jo podobně jsem to dělal u "FAVOUŠA" pak to šlapalo OK.

[upravil dne 22.11.2007 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da sa to vycistit nejakym bordelom ktory tam nalejes nechas 10 minut bezat a vypustis, preplachnes a je to. Len mne to vycistilo tak ze vsetky spoje hadic a radiator zacal tiect. Takze vymena radiatora ma neminula. Ale stary bol z vnutra ako novy. Vyzralo to vsetok kamen a bordel co tam bol. Normalne to dostat v kazdom obchode s nahr. dielmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přicpaný radiátor bych vyměnil. Nebo když už čistič, tak k tomu určený, ale je riziko, že to pak začné téct všude.

Moje řešení - několikanásobný výplach celého okruhu čistou vodou, a pak výměna radiátoru - ovšem je to řešení ne úplně nejlevnější ;) Pokud je to krám na dojetí, riskl bych ten čistič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Hafity

Taky mi to pomálu, ale jistě přestává topit.... Zatím to řeším jednou vrstvou oblečení navíc.... :D

Jestli je to to auto, co myslím, tak poštěš koště :) ale ty docela málo topěj i tak.

806ka to není milý pane.... Ale souzi se taky zamysleli....

[upravil dne 23/11/2007 Hafity]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tak vezmu, stejně nejlíp na tom byla 405 s nezávislým topením :) jenže 405 už nemám a nez. topení zůstalo na tohle zimu ležet v regále... no co, stejně přes zimu letos skoro jezdit nebudu, a když náhodou jo, tak to holt ta 306 musí zvládnout i bez toho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...