Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pneuservisy odmitaji prezouvat gumy zakoupene na internetu


petr307

Recommended Posts

Ať si pneuservisy dělají co chtějí. Pokud by mi omítli přezout gumy proto, že jsou z netu (nebo odjinud), už by mě tam nikdy neviděli. Pokud chtějí, aby člověk bral gumy od nich, nechť nabídnou třeba práci zdarma. Jinak já jsem si nechával provádět tuto operaci:

Shození plecháčů z auta

Sundání letních gum z plecháčů

Nandání letních gum na hlíny

Vyvážení hlín

Nandání zimních gum na plecháče

Vyvážení plecháčů

Nahození hlín na auto

Včetně závaží (a že jich tam bylo - letní gumy jsou šišky)

1600 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

...Ale když je to tak, že za gumu z netu dáš 1700 a v pneuservisu ti tu samou gumu nabídnou za 2000...

kdyby to byl jen takovej rozdíl..já přemýšlel, že si koupím Conti v barumservisu a nechám si to tám přezout a aspoň využiju body z Shellky za slevu, ale když jsem zjistil, že prodávají 1 gumu v " super akci" za 3K a na netu stojí 2400,-, tak se mi to prostě nevyplatí ikdybych použil slevu a dali mi přezutí zadara..

btw. připadalo by vám taky normální, kdyby Peugeot servis přijímal jen auta zakoupená u nich, nebo vám v elektru prodali baterky jen do přehrávače, kterej by jste si koupili u nich?:nevim

..a jak v tý reportáži "varoval", že z netu jsou gumy nekvalitní, tak jsem se taky hezky zasmál:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

..a jak v tý reportáži "varoval", že z netu jsou gumy nekvalitní, tak jsem se taky hezky zasmál:aut

Co se týče té nekvality - objednal jsem si 4 zimní gumy, kdy jedna z nich byla špatná (dle vyjádření servisu), tak jsem jim gumu poslal zpět (na jejich náklady) přišla mi nová pneu a vše v pohodě. Dokonce mi při montáži účtovali jen 3 pneu, i když obuli 4 a tu jednu pak zase vyzuli.

Každý výrobek může vykazovat závady. Spíš bych se bál toho, že v takovém servisu, jako je v reportáži by mi tu gumu nasadili a neřekli ani slovo, jen aby ji prodali.

[upravil dne 22/11/2007 Trundik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každýho věc, ne? Mně zase naopak vadí to, že hospodskej musí do lokálu pustit každýho, i kdyby mu třikrát předtím utekl bez placení - je to totiž veřejnej prostor, takže nevpuštění je "dyškrymynace"!

Když si to ten servis spočítá, tak ať přezouvá jen ty, co koupili galusky u něj. Nevím, čeho tím chce dosáhnout. Určitě nikoho nepřinutí k tomu, aby si koupil gumy u něj (zvlášť, když má v kufru ty z netu ;)) - maximálně jeho vlastní zákazníci budou mít větší nabídku volných termínů pro objednání na přezutí. Ale jak už tady bylo psáno - to se dá zařídit i jinak...

(ovšem reklama v "prime time" to byla znamenitá - kterýmu majiteli pneuservisu se povede dostat do hlavních zpráv s plným jménem a městem, kde provozuje živnost, že? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Každýho věc, ne? Mně zase naopak vadí to, že hospodskej musí do lokálu pustit každýho, i kdyby mu třikrát předtím utekl bez placení - je to totiž veřejnej prostor, takže nevpuštění je "dyškrymynace"!

Když si to ten servis spočítá, tak ať přezouvá jen ty, co koupili galusky u něj. Nevím, čeho tím chce dosáhnout. Určitě nikoho nepřinutí k tomu, aby si koupil gumy u něj (zvlášť, když má v kufru ty z netu ;)) - maximálně jeho vlastní zákazníci budou mít větší nabídku volných termínů pro objednání na přezutí. Ale jak už tady bylo psáno - to se dá zařídit i jinak...

(ovšem reklama v "prime time" to byla znamenitá - kterýmu majiteli pneuservisu se povede dostat do hlavních zpráv s plným jménem a městem, kde provozuje živnost, že? :)

jasne, i negativni reklama je porad reklama ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavně, ať ty gumy prodávaj za normální ceny. Moje bridgestony stojí podle ceníku 5800, pneuservis dává slevu 20%, že tam pracuje kamarád, tak by mi dal slevu 30%, prej víc nemůže. Já ty gumy koupil na netu za 14000 sadu, což je rozdíl skoro 4000 oproti "kamarádské ceně". At si pak nestěžujou.

[upravil dne 22/11/07 Ajdamek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Feri007: Těžko můžou jít pneuservisy s cenou tak dole, jako je cena pneu na internetu. Musíš si uvědomit, že ten servis musí platit z něčeho nájem, elektřinu, zaměstnance a pokud by prodával pneu tak levně, jak na netu, tak by asi silně prodělával. Ve většině případů je zboží na netu levnější než v obchodě, právě z těchto důvodů. Třeba hlavně elektro je na netu skoro za pusu a v obchodě není problém, ten stejný výrobek sehnat třeba i o 50% dráž.

Stejně se vždycky najde nějaký pneuservis, který vám přezuje gumy a je jim úplně jedno, odkud ty gumy máte :) .

[upravil dne 22/11/07 Aluška]

sa mylis.pneuservis nie je obchod.oni ziju z prezuvania... a nie z predaja.to by asi rychle skoncili.

kludne mozu ist na cenu z netu pretoze aj ta cena co je na nete uz nejaky ten rabat ma.a co viac to stoji pneuservis?

akurat skladove priestory,papierovacky a tu pracu popri tom.preto nie su ochotny ist tak s cenou dole.aj ked sa to v pohode da - vlastna skusenost.

len chcu na niecom trhnut lebo si myslia ze su ludia tupci a nevedia si spocitat 2+2

[upravil dne 22.11.07 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle si muze napsat na vrata jen ubozak. "muj" gumar nakupuje pneu i na netu pokud mu dodavatel neda lepsi cenu a pneu z netu prezouva bezne,jen musis prozradit cenu a prodejce.:D Maka na maly vesnici tak se musi otacet a kvalita musi byt 1A, tu mu muzou u nekterych velkych servisu zavidet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já třeba gumy kupuju vždycky v pneuservisu a spokojenost

a) nebaví mě čekat jako trotl hodinu na poště a řešit, jak odtáhnu domů balík s gumama (PPL a podobné služby u mě nemají šanci, leda by mě honily s balíčkem po čechách - doručují totiž pouze v pracobvní době a to já, kupodivu, pracuju).

b) zažil jsem, když kamarád z pneuservisu po půlhodině vyvažování hnal dotyčného z dílny svinským krokem - ten dobrodruh si koupil gumy v TESCU nebo kde a byly tak kvalitní, že kola prostě nešla vyvážit (VÝHODNÁ KOUPĚ!!!!)

c) kdo z Vás zjišťuje, jak starou gumu mu internetový gumař poslal?? Co já vím, tak mnohdy jde o gumy skladované třeba dva roky - mám pocit, že reklamace takového zboží by asi nebyla řešena příliš férovým způsobem, že? (zdroj opět můj kamarád gumař).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Já třeba gumy kupuju vždycky v pneuservisu a spokojenost

a) nebaví mě čekat jako trotl hodinu na poště a řešit, jak odtáhnu domů balík s gumama (PPL a podobné služby u mě nemají šanci, leda by mě honily s balíčkem po čechách - doručují totiž pouze v pracobvní době a to já, kupodivu, pracuju).

b) zažil jsem, když kamarád z pneuservisu po půlhodině vyvažování hnal dotyčného z dílny svinským krokem - ten dobrodruh si koupil gumy v TESCU nebo kde a byly tak kvalitní, že kola prostě nešla vyvážit (VÝHODNÁ KOUPĚ!!!!)

c) kdo z Vás zjišťuje, jak starou gumu mu internetový gumař poslal?? Co já vím, tak mnohdy jde o gumy skladované třeba dva roky - mám pocit, že reklamace takového zboží by asi nebyla řešena příliš férovým způsobem, že? (zdroj opět můj kamarád gumař).

a - mas kombik tak nevidim kde je problem.iba ak lenivost

b - skor mal krivy disk

c - 2 roky je pohoda.kolko ludi jazdi pomaly s 8 rocnymi gumami

edit:

ale beriem ze v pneuservise ti aspon poradia a neoblbuju a mas vacsiu istotu

[upravil dne 22.11.07 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Já třeba gumy kupuju vždycky v pneuservisu a spokojenost

a) nebaví mě čekat jako trotl hodinu na poště a řešit, jak odtáhnu domů balík s gumama (PPL a podobné služby u mě nemají šanci, leda by mě honily s balíčkem po čechách - doručují totiž pouze v pracobvní době a to já, kupodivu, pracuju).

b) zažil jsem, když kamarád z pneuservisu po půlhodině vyvažování hnal dotyčného z dílny svinským krokem - ten dobrodruh si koupil gumy v TESCU nebo kde a byly tak kvalitní, že kola prostě nešla vyvážit (VÝHODNÁ KOUPĚ!!!!)

c) kdo z Vás zjišťuje, jak starou gumu mu internetový gumař poslal?? Co já vím, tak mnohdy jde o gumy skladované třeba dva roky - mám pocit, že reklamace takového zboží by asi nebyla řešena příliš férovým způsobem, že? (zdroj opět můj kamarád gumař).

tak ja mam zkusenost jen vybornou, jak PPL tak DPD se staci dohodnout s ridicem telefonicky v kolik a kde (pokud je to v jeho rajonu) a nebo si pro gumy prijet na depo jako to delam ja. fronty tam fakt necekej:D a co se tyce stari gum, tak maji DOT a z toho se da stari vycist jestli se nepletu a abych dal za gumu o peto navic tak to sorry, pokud je sikovnej gumar, tak si jeste da reklamu, ze prodava za internetove ceny, urcite si to muze zaridit, kdyz ja jakzto maloodberatel mam na netu na gumy jeste 7%:o

a gumar kterej by me odmit tak by me uz v zivote nevidel a spostu znamejch taky ne

EDIT > gumy ze supermarketu samozrejme komentovat nebudu;)

[upravil dne 22/11/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Medvěd

Já třeba gumy kupuju vždycky v pneuservisu a spokojenost

a) nebaví mě čekat jako trotl hodinu na poště a řešit, jak odtáhnu domů balík s gumama (PPL a podobné služby u mě nemají šanci, leda by mě honily s balíčkem po čechách - doručují totiž pouze v pracobvní době a to já, kupodivu, pracuju).

b) zažil jsem, když kamarád z pneuservisu po půlhodině vyvažování hnal dotyčného z dílny svinským krokem - ten dobrodruh si koupil gumy v TESCU nebo kde a byly tak kvalitní, že kola prostě nešla vyvážit (VÝHODNÁ KOUPĚ!!!!)

c) kdo z Vás zjišťuje, jak starou gumu mu internetový gumař poslal?? Co já vím, tak mnohdy jde o gumy skladované třeba dva roky - mám pocit, že reklamace takového zboží by asi nebyla řešena příliš férovým způsobem, že? (zdroj opět můj kamarád gumař).

a - mas kombik tak nevidim kde je problem.iba ak lenivost

b - skor mal krivy disk

c - 2 roky je pohoda.kolko ludi jazdi pomaly s 8 rocnymi gumami

edit:

ale beriem ze v pneuservise ti aspon poradia a neoblbuju a mas vacsiu istotu

[upravil dne 22.11.07 jozefsv]

a) v Praze se bezvadně parkuje, proto na poštu všichni jezdíme autem a následně zaparkujeme přímo před barákem, obzvlášť pak na Letný. A Česká pošta je mnou opravdu velice neoblíbená instituce a proto mi hodinové stání mezi obdobně postiženými spoluobčany nestojí za téměř jakoukoli finanční částku

b) Divný, že když zkusil dát zpět původní gumu, tak to vyvážit šlo bez problému

c) no já bych určitě na osmiletých gumách nejezdil protože se mám rád a vlastně mi nikdy nevydržely gumy dýl než dvě sezony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...