Sign in to follow this  
Followers 0
permonik7

Palubni pocitac - upozornovani na namrazu

13 posts in this topic

Pripominam se Pe.Trovi kvuli tomu pocitaci. Kluci, kdyz na to prijdete, tak budu stastna jak blecha. Proste kdyz pocitac nameri teplotu 3stupne a min, upozorni me na displeji hlaskou Risk of ice. Jde o to, ze drive mi to jeste i pipalo pri teto hlasce. Uz to nepipa a ja nevim, kde se to zapina...Poradte, prosim...

Původně zaslal: permonik7

Pripominam se Pe.Trovi kvuli tomu pocitaci. Kluci, kdyz na to prijdete, tak budu stastna jak blecha. Proste kdyz pocitac nameri teplotu 3stupne a min, upozorni me na displeji hlaskou Risk of ice. Jde o to, ze drive mi to jeste i pipalo pri teto hlasce. Uz to nepipa a ja nevim, kde se to zapina...Poradte, prosim...

a ostatní hlášky PP jsou za doprovodu pípání? jestli neodešel "pípák" do věčných lovišť , dost často se to stávalo u 406.

Přeji příjemný den a jsem s pozdravem

Trávniček Petr

skladnik Peugeot

DOMANSKÝ, spol. s r.o.

koncesionář

PEUGEOT, CITROEN, HYUNDAI, MITSUBISHI

INFO: prodej náhradních dílů: +420 284 000 542

Internet: www.domansky.cz

E-mail: petr.travnicek@domansky.cz

PRAHA-ZDIBY - 0km Teplické dálnice D8/E55

[upravil dne 22/11/07 Pe.Tr]

Původně zaslal: sarkomi

ještě napsat kde jej najde:myslim

uvidíme jestli je to tím

Tak kuprikladu vcera mi pipak pipnul, kdyz mi dosel benzin. Tim predpokladam, ze teda mozna neodesel uplne do vecnych lovist.. Neznam ted z hkavy zadne jine hlasky, u kterych by to pipalo...takze krome ndostatku benzinu nevim jak to zkusit...

Tak kuprikladu vcera mi pipak pipnul, kdyz mi dosel benzin. Tim predpokladam, ze teda mozna neodesel uplne do vecnych lovist.. Neznam ted z hkavy zadne jine hlasky, u kterych by to pipalo...takze krome ndostatku benzinu nevim jak to zkusit...

rozjezd s otevřenymi dveřmi , nebo s zatačenou ručni brzdou vic mě ted nenapada.

Ještě jedna možnost - upustit dva litry vody z chladiče a rozjet se - samozřejmě nedporučuji.

takže jsem se v tom trošku víc vrtal a zjistil že Permonice ma přehraný software , ten nejnovější totiž při námraze nepípá .

Nebylas někde v servise nahodou ? třeba kvuli svolavací akci?

Zrovna jsem to dopsala do toho stareho vlakna...ze jsem si vzpomnela, ze jsem byla v cervenci na velkym servisu ( po 60 tis. km) a jestli neni mozny, ze by to nejak rozrypali oni tam... Takze to bude ono, pratele...prece vim, ze to proste pipalo a s ruckou se fakt az tak casto nerozjizdim.

Pe.Tr: Kazdopadne mooooc dekuju. Dobra prace:super

A ted uz jenom zustava otazka, jestli s tim pujde neco udelat.

Zrovna jsem to dopsala do toho stareho vlakna...ze jsem si vzpomnela, ze jsem byla v cervenci na velkym servisu ( po 60 tis. km) a jestli neni mozny, ze by to nejak rozrypali oni tam... Takze to bude ono, pratele...prece vim, ze to proste pipalo a s ruckou se fakt az tak casto nerozjizdim.

Pe.Tr: Kazdopadne mooooc dekuju. Dobra prace:super

A ted uz jenom zustava otazka, jestli s tim pujde neco udelat.

prehrat sotware na starou verzi nepujde , leda počkat jestli přijde verze nová ale neveřim tomu že by to tam pípalo , holt se musíš s tím smířit.

Zatim nejake jine zmeny nepozoruju... Ale ma to pipani i sve vyhody, kdyz nefunguje..muzu coufat s otevrenymi dvermi a potichu :D