Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 - demontaz predneho naraznika


ragamix

Recommended Posts

ahojte

da sa pls niekde stiahnut servisny manual na 407 resp aspon jeho cast? ide mi o demontaz predneho naraznika a montaz mriezky. raz som to sice videl robit chlapika v servise a mozem povedat ze ten clovek co to takto komplikovane vymyslel by si zasluzil nakopat...

dalsia vec - kadia sa da najlepsie natiahnut kabel z motoroveho priestoru do kabiny? je k dispozicii nejaky otvor?

dakujem;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demontovat jde v poho drží na bokách zacvaknutý do plastu,pak uprostřed za znakem lva jsou 3 šrouby a pak to drží ještě před znakem dva šrouby.Jo málem jsem zapomněl sundat podběhy a na hodně špatném místě až u předního světlometu jsou bíle držáky které se musí pootočit a pak jde nárazník dolů nebo aspoň ten můj.Spíš by mě zajímalo který vůl to vymyslel tak,že když chci vyměnit mlhovku musí jít dolů nárazník:-(Jinak nějaký otvor je na pravé straně přibližně za přihrádkou a je tam prostrčený bovden nebo něco podobného nebo potom až za bsi jednotkou bude určitě taky nějaký vstup...

[upravil dne 26.11.07 Zipík]

post-0-14109597235178_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...