Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PC neony do interieru


SharXen

Recommended Posts

Pripojujes to k radiu? Mno a nedal jsi to na tu vetev co jde od zapalovani? Ja to teda napojoval na zapalovac a jede to v poho. Hele, mozna blba poznamka, ale nezapomel jsi tam zapojit i ten menic napeti? :myslim Zkus je vyzkouset treba v PC, pokud sviti tam, tak musi svitit i v aute, 12V jako 12V...

Jinak jestli jsi nekde z okoli Brna, tak se s tim muzes stavit a ja ti to zapojim, kdyz teda zrovna nebudu mit do ceho pichnout. :papa

[upravil dne 22/11/07 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja je tam mam taky(jeden mi osvetluje motor a uvnitr mam pod kazdou sedackou 30cm dlouhe UV trubice) jsou od Revoltec(www.czc.cz).Cena parada,doruceni rychle a zadny problem.Mam to dany na vypinace a privedl jsem si kvuli tomu stavu solo protoze se mi nechtelo v nicem hrabat.Jinak ty trubice jedou na 610V takze kdyz to daz bez toho invektoru neuvidis ani prd..:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak do PC to uz asi nevyzkousim jelikoz sem to tak rozebral ze sem odstrihl ty koncovky do PC a navic sem jeden drat co sel do invertoru z toho neonu taky zrusil koncovku ptz sem to zkousel na baterku primo jesi to bdue svitit a taky nic...zkousel sem snad vsechno ale nesviti to takze je to peknej ****...

nic no zkusim domaci vyrobu z LED diod...akorat jich je hodne a ja nevim ktery mam nakoupit ...neporadil by mi nekdo ktery ledky jsou nejlepsi jako ktery nejvic osvetli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: SharXen

No tak do PC to uz asi nevyzkousim jelikoz sem to tak rozebral ze sem odstrihl ty koncovky do PC a navic sem jeden drat co sel do invertoru z toho neonu taky zrusil koncovku ptz sem to zkousel na baterku primo jesi to bdue svitit a taky nic...zkousel sem snad vsechno ale nesviti to takze je to peknej ****...

nic no zkusim domaci vyrobu z LED diod...akorat jich je hodne a ja nevim ktery mam nakoupit ...neporadil by mi nekdo ktery ledky jsou nejlepsi jako ktery nejvic osvetli?

Tak pokud ti to nesviti na baterce, tak ti to v aute svitit nebude. Jo a neprepoloval jsi to nahodou??? Me se to omylem povedlo a odpalil jsem tam nejakou potvoru v invertoru (asi zenerku) a uz to neslo. Takze jestli jsi to omylem prepoloval, tak to uz nepujde... leda opravit. Zkus, jestli z toho invertoru leze nejaky nypeti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ho jednou vyskratoval a spravil sem to v pohode!Chce to rozpulit ten invektor a vymenit pojistku,nebo kondik(poznas ho podle toho ze bude nahoru nafouklej),mozna si utrhnul dratek zevnitr z trubice ale i to se necha velmy snedno opravit-pajeckou roztavis ten plast nakonci,opatrne vyndas trubici a dratek,ke zakdemu dratku vede jedno z toho,spojis a zaizolujes.Pak zalejes tavnou pistoli na plast a hotovo.Mam to vyzkouseno:super A bez invektoru se ti to ani nerozsviti!Jo a prepolovet to nejde!Aspon me se to nepovedlo-proste to nesvitilo tak sem draty prohodil a slo to!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnjupis

Ja ho jednou vyskratoval a spravil sem to v pohode!Chce to rozpulit ten invektor a vymenit pojistku,nebo kondik(poznas ho podle toho ze bude nahoru nafouklej),mozna si utrhnul dratek zevnitr z trubice ale i to se necha velmy snedno opravit-pajeckou roztavis ten plast nakonci,opatrne vyndas trubici a dratek,ke zakdemu dratku vede jedno z toho,spojis a zaizolujes.Pak zalejes tavnou pistoli na plast a hotovo.Mam to vyzkouseno:super A bez invektoru se ti to ani nerozsviti!Jo a prepolovet to nejde!Aspon me se to nepovedlo-proste to nesvitilo tak sem draty prohodil a slo to!:papa

ale jde, ja to omylem prepoloval, bo jsem mel dva invertory a kazdy mel plus na jine strane.. no a uz si to ani nebliklo. :P Zalezi jestli je tam dioda proti prepolovani nebo ne...

[upravil dne 23/11/07 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to teda neslo..Ani to nebliklo a to sem jeste chvili cekal protoze trubyce si davaj na cas nez naberou poradnej svit..Kdyz ti to shori tak je tam pojistka ktera se necha vymenit..Uz se mi to povedlo(kamarad rozpulil ivektor kterej byl pod proudem a polozil si ho na ruku-varoval sem ho ze dostane slupku(nic moc ampery ale 610V je znat),neposlech a dostal a jeste mi to zkratoval..)Ale byla to pojistka a kondik,stalo me to asi 25 Kc a pujceni mikropajecky..:papa

[upravil dne 23.11.2007 hnjupis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnjupis

Me to teda neslo..Ani to nebliklo a to sem jeste chvili cekal protoze trubyce si davaj na cas nez naberou poradnej svit..Kdyz ti to shori tak je tam pojistka ktera se necha vymenit..Uz se mi to povedlo(kamarad rozpulil ivektor kterej byl pod proudem a polozil si ho na ruku-varoval sem ho ze dostane slupku(nic moc ampery ale 610V je znat),neposlech a dostal a jeste mi to zkratoval..)Ale byla to pojistka a kondik,stalo me to asi 25 Kc a pujceni mikropajecky..:papa

[upravil dne 23.11.2007 hnjupis]

nebo mi taky odesla pojistka a narval jsem tam kus dratu? :myslim uz fakt nevim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jako bez urážky k SharXenovi, ale vy doporučujete rozebrat a opravovat zařízení, ve kterém se vyskytuje napětí přes 500 V člověku, který to neumí správně ani zapojit? Trochu soudnosti, do těch rad... :)

SharXen: v PC to normálně vyzkoušej (pokud to máš teda ve stavu, že to má ještě cenu). Najdi si na tom předřadníku plus a připoj to v PC na žlutej drát ze zdroje, mínus pak na černej. Nic na tom není, koncovky nepotřebuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Pánové, jako bez urážky k SharXenovi, ale vy doporučujete rozebrat a opravovat zařízení, ve kterém se vyskytuje napětí přes 500 V člověku, který to neumí správně ani zapojit? Trochu soudnosti, do těch rad... :)

SharXen: v PC to normálně vyzkoušej (pokud to máš teda ve stavu, že to má ještě cenu). Najdi si na tom předřadníku plus a připoj to v PC na žlutej drát ze zdroje, mínus pak na černej. Nic na tom není, koncovky nepotřebuješ.

No a co ze je tam "500V"???? :myslim Neni tam zadnej proud, takze zivotu to nebezpecne neni, max te to trochu kopne... Nic hrozneho... Samozrejme to nebude opravovat pod napetim, ne?

Lol.... :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Fakir

Pánové, jako bez urážky k SharXenovi, ale vy doporučujete rozebrat a opravovat zařízení, ve kterém se vyskytuje napětí přes 500 V člověku, který to neumí správně ani zapojit? Trochu soudnosti, do těch rad... :)

SharXen: v PC to normálně vyzkoušej (pokud to máš teda ve stavu, že to má ještě cenu). Najdi si na tom předřadníku plus a připoj to v PC na žlutej drát ze zdroje, mínus pak na černej. Nic na tom není, koncovky nepotřebuješ.

No a co ze je tam "500V"???? :myslim Neni tam zadnej proud, takze zivotu to nebezpecne neni, max te to trochu kopne... Nic hrozneho... Samozrejme to nebude opravovat pod napetim, ne?

Lol.... :xvul

Presne tak!!Dostal sem tu slehu taky(v mym invektoru je 610V)ale zadny ampery-takze to s tebou mozna trosku zatrese,zakricis si,asi se i leknes ale to je vsechno!Jinak prasklo pojistku poznas a kondik bude nafouknutej...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...