Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Exapanzka.....nemá někdo k odprodeji?


Marty

Recommended Posts

Když někdo něco sháníte, uvádějte i rok výroby, nebo model. Pro starý a nový model 205-ky dieselu se expanzka liší. Pro model bez EGR ji mám, pro model s EGR nikoliv (což bude asi tvůj případ).

Vrakáče jsou na každém rohu, stačí se podívat např. do Annonce. Problém je akorát ceny na nich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vrakoviste v Praze-tak treba Sterboholy,kdyz sjedes z Prumyslovy nebo Sterboholsky spojky u Europarku na Kutnohorskou,tak po ni furt dozadu a po par stech metrech na kopci jsou vrakoviste na ruzny znacky,jsou tam cedule,to uvidis.Zajedes do ulicky mezi ploty tech vrakacu a Peugeot je az jeden z poslednich na konci(vedle je myslim Citroen)cestou prejedes taky naky koleje.No a ses tam!:D

naposled jsem tam koupil rele k sahare za 300...:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde že to bydlíš, Praha 3? Tak za to kilo bys jej koupil např. na Koněvce, první zastávka tramvaje od Ohrady (nevimjaxejmenuje, vozovna?), taková malá prodejna vpravo za vozovnou, díly Lada-Škoda... A nebo, třeba, v Auto Jarov... nebo v Benexu na Novovysočanské. Já tyhle nutné drobnosti kupuju v autodílech Rektorys na Bělohorské, P6 - taktéž prodejna dílů Škoda. Ale relátka nééé, těch mám plnou krabici, no, stačilo zavolat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak treba benex mel prd a od prazdnin uz v Praze nebydlim,ale to sem nepatri,taky sem este neznal tohle forum,ted uz se asi chytnu s kazdou blbosti(mimochodem v benexu jsem mel mesic objednanej spinac brzdovejch sv.,a kdyz furt nic,tak sem si ho opravil sam a mam to zadarmoooo,novej prej stoji 260,no chapes to?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, voni tyhle blbosti se sháněj dost neš?astně. Třeba, spínač na brzdy bys u mě nedostal, nikdy jsem jej z žádnýho auta nevyndal, všecky šly do sběru. Ostatní bezcenné drobnosti jako relátka apod. u mě dostávaj jen známí, a to jen když přidejou, když jsem zrovna na garáži, a něco tam dělám - a ještě je to stylem \"už to u mě trochu znáš, tak si to najdi...\". Jet sólo do garáže pro věc za 50,-Kč a zabít kvůli tomu půl odpoledne prostě nejde - no a podobně to funguje i na vrakáčích. Za malou drobnost tě prostě napálej, zato když toho vezmeš víc, ti ty relátka daj k tomu třeba zadarmo.

Kampak na ves ses odstěhoval? Taky bych šel někam takhle bydlet, kruci, jenže nemám kam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to oddie:

uz sem to tady nekde rozmazaval,loni pri zaplavach jsem jel pomahat do Obristvi u Melnika jedny slecne,s kterou jsem se nahodou seznamil v hospode(nemela tenkrat kde spat)no a tak se mi nak libila...

Jsem rozvedenej,tak jsem docela rad zmenil prostredi:)Akorat to dojizdeni do Prahy,no aspon auto jezdi:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo vlastně, jste to řešili s Hicsem, že to máte blízko, už vim. S někdy stav, až budem něco dělat...

Dojíždění odtud je v pohodě, ne? Je to kousek...

Hele, nebyl by tam okolo nějakej pěknej levnej baráček? :) No, asi nebyl, pěkný baráčky nejsou levný :( :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem oddie

Když někdo něco sháníte, uvádějte i rok výroby, nebo model. Pro starý a nový model 205-ky dieselu se expanzka liší. Pro model bez EGR ji mám, pro model s EGR nikoliv (což bude asi tvůj případ).

Vrakáče jsou na každém rohu, stačí se podívat např. do Annonce. Problém je akorát ceny na nich...

Promiň,ale rok výroby přesně nevim, protože je tam jinej motor. Roky výroby auta je napsanej na 1988. Jakej je vlastně rozdíl mezi těma verzema?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...