Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poraďte s koupi 406 1,9TD


fimima

Recommended Posts

tak naprosto přesně vím, to jsem řešil taky...... Mě to taky takhle zlobilo občas šlo občas nešlo a když se rozeběhlo tak se linul zápach spálenýho plastu. Řešení: demontáž motorku - nad nohama spolujezdce na 3 torxech nebo imbusech - už si nejsem jistý. a buďto vyměnit motorek a nebo ho nechat zrepasovat...... ja ho nechal zrepasovat v MB, určitě víš kde je autoelektrika, stálo mě to sice 1000,- ale na to že mi neoriginál nabízeli za 3tis.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maverick.petr

jo a ještě tip, neudělej chybu jako já, že jsem motorek dal do opravy a 2 dny jezdil bez něj - mrazy kolem -10C a tím jak ten motorek vyndáš, veškerý "náporový" ledový vzduch ti jde na nohy spolujezdce a ne na radiátor. Takže si užiješ super kosu......:D

Ja ne,ale kamarad :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maverick.petr

tak naprosto přesně vím, to jsem řešil taky...... Mě to taky takhle zlobilo občas šlo občas nešlo a když se rozeběhlo tak se linul zápach spálenýho plastu. Řešení: demontáž motorku - nad nohama spolujezdce na 3 torxech nebo imbusech - už si nejsem jistý. a buďto vyměnit motorek a nebo ho nechat zrepasovat...... ja ho nechal zrepasovat v MB, určitě víš kde je autoelektrika, stálo mě to sice 1000,- ale na to že mi neoriginál nabízeli za 3tis.....

Kde mysliš tu autoelektriku,už mi někdo o tom řikal ale ja stejně nevim kde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak panove a jsem tu znova ohledně kontrolky.Ted kamaradovi sviti pro změnu červena na ktere jsou jakoby dvě hladiny a nad nima takova poklička.Ja nemužu na netu najit vysvětlivky kontrolek na P 406.Predem vam děkuju za pomoc:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...