Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

svetla s anglickej verzie na europsku


ondris

Recommended Posts

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: Fusion

Já mám anglický na 605 už od koupě :)

Takhle nikdo neříká že nesvítí. Ale nesvítí tak jak by měly. Navíc pokud by po tom někdo pátral trošku více neprošel bys technickou a každej pak zbytečně bliká že ho oslňuješ..

U 605 je ta horní hrana toku světla prakticky vodorovná, takže to tolik nevadí. Ovšem je houby vidět, pravá strana není "zvýhodněna".

Jasně chápu.. proto říkam že to nikdy nebude super.. Svítí to pak naprd.. Podle mě je ideální najít někde bouračku mimo vrakáč a vzít to z ní to bývá nejlevnější..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja by som z toho vedu nerobil.ak ta cena pre teba je super tak si to kup.405-ka nie je nejake super auto v dnesnej dobe a ci ti bude inac lomit luc svetla sa mozes tak trochu vykaslat.pripomenme si ake super svetla vidime na fabiach atd.

jazdil som rok a nieco v irsku po druhej strane a nic mi nevadilo a ani mne neblikali ze ich oslepujem.tam je uz tolko aut z cudziny ze to ma kazdy na brade.

stk? kasli na to, keby to bol jediny problem na tvojom aute tak potom som ticho ale neboj az tak do toho nerypu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ondris

cize ked dam skla so svojich svetiel tak to bude dobre???? mne ide aj tak iba o paraboly, lebo moje su vypadane

pokud vyměníš skla (což by jít mělo) mělo by být vše ok protože nemáš čirou optiku což znamená že paraboly jsou shodné a rozptyl dělá sklo..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...