Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PARKOVACIE SENZORY


mbleho

Recommended Posts

Prisiel za mnou bratrenec so svojuo 306 combi a chcel odomna aby som mu namotolval zadne 4 snimacove park senzory. Mates tým niekto skusenosti kde v sr dobre kupit, kvalitne a presne za dobru cenu....po pripademontaz...... typujem ze sa to napaja na snimac zaradenia spiatocky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus dát hledání "parkovací senzory". Probíralo se to tu už. Jsou různé druhy, od primitivních až po šílenosti typu obrazovka ve zpětném zrcátku (jako v seriálu Návštěvníci, tam ale měli obrazovku v koupelně). Ty jednodušší se přímo napájejí ze světla zpátečky. S přesností čidel nevím jak budeš spokojen. Někomu to stačí, někomu ne.

A jinak jsi v sekci 307 a ptáš se na 306combi. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Zkus dát hledání "parkovací senzory". Probíralo se to tu už. Jsou různé druhy, od primitivních až po šílenosti typu obrazovka ve zpětném zrcátku (jako v seriálu Návštěvníci, tam ale měli obrazovku v koupelně). Ty jednodušší se přímo napájejí ze světla zpátečky. S přesností čidel nevím jak budeš spokojen. Někomu to stačí, někomu ne.

A jinak jsi v sekci 307 a ptáš se na 306combi. :)

to nevadi ze se ptam na 306, zena ma 307...tak tu som doma :):potlesk:potlesk:potlesk:papa:papa:P:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

S přesností čidel nevím jak budeš spokojen. Někomu to stačí, někomu ne.

Senzory mám na 307 a jsem s nima spokojen, plně splňují co jsem od nic očekával a to být asistentem při parkování. Parkuji stále podle svých schopností a zrcátek, ale senzory mi ujišťují, že mám místo a hlavně upozorní na případnou překážku, co jsem přehlédl, např. trubka, velký kámen, zvýšený obrubník (to vše se mi detekuje, protože jsem je umístil níže k zemi, ale ne zase tak, aby to dělalo faleš od země)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

Původně zaslal: Ticcino

S přesností čidel nevím jak budeš spokojen. Někomu to stačí, někomu ne.

Senzory mám na 307 a jsem s nima spokojen, plně splňují co jsem od nic očekával a to být asistentem při parkování. Parkuji stále podle svých schopností a zrcátek, ale senzory mi ujišťují, že mám místo a hlavně upozorní na případnou překážku, co jsem přehlédl, např. trubka, velký kámen, zvýšený obrubník (to vše se mi detekuje, protože jsem je umístil níže k zemi, ale ne zase tak, aby to dělalo faleš od země)

MAS ORIGO ALEBO SI MONTOVAL......KDE SI KUPIL AKE, PO COM....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...