Sign in to follow this  
Followers 0
Guest PP205

807 nejede please HELP

13 posts in this topic

Zdravim, mam dotaz mate nekdo zkusenosti s C8 ci 807 ??

Pritahly jsme z nemec c8 s tim ze ma spatny tesneni pod hlavou, ale

tesneni je ok. ted co to dela :

Nejde dalkou odemknout ani zamknout postrani dvere se nedaji otevrit, ani nevyleze cudlik

pocitac hlasi ze je auto bez oleje (olej tam je)

Starter ani necvakne

Pojistky ok Diagnostika pise Fap KO, ale je pred 9000Km menen za novy v nemec mam fakturu

Diky za kazdou radu

jeste poznatek dia pise rele zhaveni ko, a na cudliky dalky nereaguje, jen na zamknuti se rychle rozblikaji blinkry a auto nic nedela

v pohodě jen že jsem měl před sebou příručku pro uživatele p807 tak jsem z toho něco zkoušel vyčíst ale to se týkalo stejně jen toho centrálu:myslim

ále píše mi to nízká hladina aditiva přitom FAP a náplň měněna před půl rokem na dia napsalo vadné víčko nádrže.

Zaleti jaka DIA to byla a FAP to je sam problem. Problem cislo 2, kazdy servis se snati vydelat :-) a to i za cenu ze Ti zkurvej auto. O nejmenovanem servisu PEUGEOT bych mohl vypravet. Nech si nekde udelat DIA nemusi byt peugeot staci BOSCH.

tak tu hlášku NÍZKÁ HLADINA ADITIVA prý způsobuje čidlo ve víčku nádrže.A jak si dopadl s c8?

jelikoz nemam moc zkusenosti s 807 tak uz je ok. Motory na bocni dvere v prdr.., starter ko, cidlo hladiny oleje ko, fap ko, RJ centralu ko 100tis jen v dilech C8 ci 807 DOPORUCUJI FŠEM !!!!!! :-)

tak to je teda ranec.Mám taky 807 z němec a nemůžu si stěžovat!Takové drobnosti co mě trápí to k tomu patří ale co potkalo tebe by mě jeblo a odvezl bych jim ho zpátky :xvul