Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vystraha zapnutych svetel


SharXen

Recommended Posts

Ahoj vsichni...mam 306ku asi 4 mesice ale ani jednou mi za tu dobu nehoukala nejaka vystraha ze kdyz otevru dvere a mam rozsvecene svetla...myslel sem si tudiz ze ji tam nemam ale co najednou se nestaklo jenou brzo rano kdyz sme zastavil u pumpy a otevrel dvere tak zacalo houkat...byl sem prekvapen ale jakmile sem doma toho chtel znovu dosahnout tak neuspesne at delam co delam proste vystraha nehouka a od te doby se mi to zase ani jednou nestalo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: SharXen

no tak ten cernej cuplik sem nasel ale na svetla mi to vubec nereaguje jako muzu tam delat co chci a interierni stropni svetla mi funguji a preblikavaji kdyz s nim manipuluu ale vystrazny ton ne a ne...

Jako nejjednodušší je nejdřív zkontrolovat ten pípák. Jak už psali je to bílá krabička ve tvaru relátka s dírkamam aby byla slyšet. Jinak bych ještě zkontroloval kontakty na tom dveřním spínači. Spínač vyndat a kouknout jestli tam není něco upadlýho nebo zoxidovanýho. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...