SharXen

Vystraha zapnutych svetel

11 posts in this topic

Ahoj vsichni...mam 306ku asi 4 mesice ale ani jednou mi za tu dobu nehoukala nejaka vystraha ze kdyz otevru dvere a mam rozsvecene svetla...myslel sem si tudiz ze ji tam nemam ale co najednou se nestaklo jenou brzo rano kdyz sme zastavil u pumpy a otevrel dvere tak zacalo houkat...byl sem prekvapen ale jakmile sem doma toho chtel znovu dosahnout tak neuspesne at delam co delam proste vystraha nehouka a od te doby se mi to zase ani jednou nestalo :(

nejspis studeny spoj v tom pipaku, nevim ted presnej jak u 306 ale u 406 je to takova bila krabicka pod palubkou na strane ridicce, vedou do ni tri draty, zkus ji lokalizovat, vyndat, sundat z ni ten kryt a propajet kontakty

Nebo máš špatný kontakt spínače na řidičových dveřích. Rozsvěcí se ti lampička, když otevřeš dveře?

a úplně blbý dotaz ... a máš vypnutej motor a rozsvícený světla?

Jinak já mám pípák jako bílou krabičku v pojistkové skříňce na straně řidiče.

Původně zaslal: filas1

Nebo máš špatný kontakt spínače na řidičových dveřích. Rozsvěcí se ti lampička, když otevřeš dveře?

no rozsviti sice ten kontakt tam neni uplne nejlepsi ale rozsviti...

ahoj,ja jsem měl zaprášenej spínač u řidiče,taky mi to přestalo pípat při rozsvícených světlech a vypnutém motoru,vybil jsem baterku,vyčistil jsem ho a je to ...ok.

jo to se mi stalo zezacatku kdyz sem to auto dostal nebyl sem zvyklej ze by to nemelo pipat a ¨vybil sem nbaterku....prosimte a kde ten spinac mam hledat?

no tak ten cernej cuplik sem nasel ale na svetla mi to vubec nereaguje jako muzu tam delat co chci a interierni stropni svetla mi funguji a preblikavaji kdyz s nim manipuluu ale vystrazny ton ne a ne...

jestli vnitřní osvětlení reaguje,tak potom je buď pokažene pipátko nebo není napojené anebo tam vůbec není

Původně zaslal: SharXen

no tak ten cernej cuplik sem nasel ale na svetla mi to vubec nereaguje jako muzu tam delat co chci a interierni stropni svetla mi funguji a preblikavaji kdyz s nim manipuluu ale vystrazny ton ne a ne...

Jako nejjednodušší je nejdřív zkontrolovat ten pípák. Jak už psali je to bílá krabička ve tvaru relátka s dírkamam aby byla slyšet. Jinak bych ještě zkontroloval kontakty na tom dveřním spínači. Spínač vyndat a kouknout jestli tam není něco upadlýho nebo zoxidovanýho. :papa