Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FM Trasmitter


pavel81

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Berkoff

mam EMGETON, pripojeni USB i kabel, a hraje ciste a bile, je to teda jen na kousek, jako ze na jedno auto, ale kamos prodava i na cca 30 m, sou silnejsi, a fakt je to jak radio ...

na google ten emgeton najdes, a je bezva ze to je primo na USB, tj strcis do toho flesku a jedes, poridil sem prave kuli tomu, abych nemusel rusit ovl pod volantem ...

Mě se jedná o to, proč jedna mp3 hraje a druhá ne a aky, proč to ruší ten diskmen při nastartovaném motoru. Diskmen nená usb ale pouze aux (sluchátka).:(

To že jedna MP3 přes USB nehraje se stává, je to daný přímo uspusobením ty MP3, Emgeton Cult M5 taky nehrál po připojení do USB k věži. Vytáhni to ze sluchátek (aux) a je to, nebo si kup 4GB flash, stojí dnes do 500,- , jinak k tomu discmanovi, tam bude problem třeba v tom že to ruší alternátor, zapalovací rampa nebo tak něco.

Rozumím ti a dík. Jen mě zajímalo, jak to hraje. Přes usb kabel je to o něco lepší, než přes aux zapojení. A to, že jedna mp3 hraje a druhá ne, ně dosela podivilo, když by to mělo být na stejném principu a je to i stejně nahraní. Ohledně diskmenu, tak kdoví, co s tím je a co to ruší. To už je lepší cd měnič než diskmen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jofo

Niekto tu pisal ze kvalita je hrozna a ze ako nadsenec by to do auta nedal. A co potom kvalita samotnej mp3? Ja to pouzivam a maximalna spokojnost. Ked som skusal pocuvat tu istu mp3 z cd a z transmitera tak je to uplne rovnake. Rozdiel som nevidel.

No kvalita mp3 je dobrá když je v datovym toku 192kbps a výše, v poslední době se dělá skoro všechno do 320kbps variable a to už skoro od originálu nepoznáš, samozřejmě mám ve sbírce i 128kbps a tam to slyšet je, jenže to jsou věci který třeba už jinak neseženu a jsem rád že je mám alespoň takhle. Jinak u transmitteru jde spíš o kvalitu samotnýho radiovýho přenosu, pokud není kvalitní přenos ztrácí se výšky dochází ke skreslení a je to zašuměný, zaleží na konkretním transmitteru, je možný že v poslední době se vyrobci zlepšují, moje zkušenost je rok stará, a to nebylo nic moc asi u 5ti transmitterů

[upravil dne 29/3/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Rozumím ti a dík. Jen mě zajímalo, jak to hraje. Přes usb kabel je to o něco lepší, než přes aux zapojení. A to, že jedna mp3 hraje a druhá ne, ně dosela podivilo, když by to mělo být na stejném principu a je to i stejně nahraní. Ohledně diskmenu, tak kdoví, co s tím je a co to ruší. To už je lepší cd měnič než diskmen.

Nemusí to být na stejném principu, muže to být v souborovém systému, třeba by stačilo udělat jinak složky, nebo zformatovat paměť, ale je možný že to nepomuže, oni některý přehrávače prostě přes USB přehrávat nedokáží, hlavně ty které nejsou USB mass storage, tj že potřebuješ program na to aby jsi do nich natahl mp3 pisničky, nejsou vidět jako disk v počitači. Ale jak říkám je to typ od typu, ten Emgeton co měl mladej byl mass storage a nešlo to s ním taky;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: OK406

Rozumím ti a dík. Jen mě zajímalo, jak to hraje. Přes usb kabel je to o něco lepší, než přes aux zapojení. A to, že jedna mp3 hraje a druhá ne, ně dosela podivilo, když by to mělo být na stejném principu a je to i stejně nahraní. Ohledně diskmenu, tak kdoví, co s tím je a co to ruší. To už je lepší cd měnič než diskmen.

Nemusí to být na stejném principu, muže to být v souborovém systému, třeba by stačilo udělat jinak složky, nebo zformatovat paměť, ale je možný že to nepomuže, oni některý přehrávače prostě přes USB přehrávat nedokáží, hlavně ty které nejsou USB mass storage, tj že potřebuješ program na to aby jsi do nich natahl mp3 pisničky, nejsou vidět jako disk v počitači. Ale jak říkám je to typ od typu, ten Emgeton co měl mladej byl mass storage a nešlo to s ním taky;)

Myslíš jako písničky stahovat do mp3 v jiném programu? Ale máme stejný program ale bohužel, jen jedna mp3 hraje. A jak píšeš, tak ta flash je nejlepší. Myslím, že to používá i Olda607.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: OK406

Rozumím ti a dík. Jen mě zajímalo, jak to hraje. Přes usb kabel je to o něco lepší, než přes aux zapojení. A to, že jedna mp3 hraje a druhá ne, ně dosela podivilo, když by to mělo být na stejném principu a je to i stejně nahraní. Ohledně diskmenu, tak kdoví, co s tím je a co to ruší. To už je lepší cd měnič než diskmen.

Nemusí to být na stejném principu, muže to být v souborovém systému, třeba by stačilo udělat jinak složky, nebo zformatovat paměť, ale je možný že to nepomuže, oni některý přehrávače prostě přes USB přehrávat nedokáží, hlavně ty které nejsou USB mass storage, tj že potřebuješ program na to aby jsi do nich natahl mp3 pisničky, nejsou vidět jako disk v počitači. Ale jak říkám je to typ od typu, ten Emgeton co měl mladej byl mass storage a nešlo to s ním taky;)

Myslíš jako písničky stahovat do mp3 v jiném programu? Ale máme stejný program ale bohužel, jen jedna mp3 hraje. A jak píšeš, tak ta flash je nejlepší. Myslím, že to používá i Olda607.

NE v jiném programu, přímo z disku na disk, ale u některých to nejde protože nemají podporu mass storage, a pokud ji nemají tak nebudou hrát s transmitterem přes USB

[upravil dne 29/3/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...