Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

FM Trasmitter


pavel81

Recommended Posts

Přiznám se - koupil jsem to proto, že jsme jeli na delší cestu s autem, které nemá CD v autě, tak jsme si chtěli pouštět MP3 z PDA a právě přes FM transmitter. Po onom víkendu, jsem ho chtěl vrátit zpět, jako že mi to nevyhovuje, ale nevzali mi to, takže je doma zbytečný. Ve svém autě mám CD přehrávač + changer.

Když tak vlevo je můj telefon, tak můžeš volat.

[upravil dne 22/11/2007 Trundik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

no jako prodejce takových transmitterů bych ti ho taky asi nevzal zpět nicméně stejně stále tvrdím, že ten přenos nestojí za moc.. I když jako nouzovka je to věc naprosto dostačující..

Šlo o koupi přes internet, kde by to mělo být samozřejmostí. Jenomže to by museli chtít a nebo já bych se musel chtít soudit, což kvůli 600,- CZK dělat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavel81

Čaute lidi. Zajímalo by mě jestli někdo používáte Fm transmitter a jak s ním jste zpokojeni?

Dělal jsem test asi šesti kousků a spokojenost různorodá - už jsem tady o tom psal. Vyšlo to asi před půl rokem v chipu. jestli chceš, pošlu ti pdf s článkem - je tam shrnutý vše důležitý...

Petr k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Také používám FM transmitter a naprostá spokojenost teda pokud nečekáš nějaký HiFi výkon a kvalitu. Pro mne je důležité,že si naladím na rádiu frekvenci a můžu v "dosahu" FMT poslouchat svoji hudbu - třeba na chalupě nebo na rybách. Cenově zanedbatelná hračička a s 4G flashkou není co řešit.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Mám od Sarkomi zapůjčení FM tramsmitter (značku si nepamatuji) ale mám takový problém a to, že když přes usb zapnu mp3 přehrávač (Apace AU231) tak hraje ale pokud zapnu mp3 Sansa 250e, tak nehraje a jen se ukáže na displeji napojení na PC. A další problém je, pokud se zapojí na aux vstup diskmen (sluchátka aux) tak hraje ale jakmile nastartuji, tak nehraje a jen to šumí (ruší). Nic není slyšet. Setkal se stím někdo? Koukal jsem i do hledání, kde se něco řešilo ale to zřejmě není můj problém. Věděl by někdo co s tím???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam EMGETON, pripojeni USB i kabel, a hraje ciste a bile, je to teda jen na kousek, jako ze na jedno auto, ale kamos prodava i na cca 30 m, sou silnejsi, a fakt je to jak radio ...

na google ten emgeton najdes, a je bezva ze to je primo na USB, tj strcis do toho flesku a jedes, poridil sem prave kuli tomu, abych nemusel rusit ovl pod volantem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berkoff

mam EMGETON, pripojeni USB i kabel, a hraje ciste a bile, je to teda jen na kousek, jako ze na jedno auto, ale kamos prodava i na cca 30 m, sou silnejsi, a fakt je to jak radio ...

na google ten emgeton najdes, a je bezva ze to je primo na USB, tj strcis do toho flesku a jedes, poridil sem prave kuli tomu, abych nemusel rusit ovl pod volantem ...

Mě se jedná o to, proč jedna mp3 hraje a druhá ne a aky, proč to ruší ten diskmen při nastartovaném motoru. Diskmen nená usb ale pouze aux (sluchátka).:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Berkoff

mam EMGETON, pripojeni USB i kabel, a hraje ciste a bile, je to teda jen na kousek, jako ze na jedno auto, ale kamos prodava i na cca 30 m, sou silnejsi, a fakt je to jak radio ...

na google ten emgeton najdes, a je bezva ze to je primo na USB, tj strcis do toho flesku a jedes, poridil sem prave kuli tomu, abych nemusel rusit ovl pod volantem ...

Mě se jedná o to, proč jedna mp3 hraje a druhá ne a aky, proč to ruší ten diskmen při nastartovaném motoru. Diskmen nená usb ale pouze aux (sluchátka).:(

To že jedna MP3 přes USB nehraje se stává, je to daný přímo uspusobením ty MP3, Emgeton Cult M5 taky nehrál po připojení do USB k věži. Vytáhni to ze sluchátek (aux) a je to, nebo si kup 4GB flash, stojí dnes do 500,- , jinak k tomu discmanovi, tam bude problem třeba v tom že to ruší alternátor, zapalovací rampa nebo tak něco.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekto tu pisal ze kvalita je hrozna a ze ako nadsenec by to do auta nedal. A co potom kvalita samotnej mp3? Ja to pouzivam a maximalna spokojnost. Ked som skusal pocuvat tu istu mp3 z cd a z transmitera tak je to uplne rovnake. Rozdiel som nevidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...