Sign in to follow this  
Followers 0
iok

Gumova manzeta na brzdovem valecku - predni kotoucova brzda

3 posts in this topic

Ahoj :)

pri vymene letnich kol na zimni, jsem zjistil, ze na pravem prednim kole mam u brzdove trmenu, resp. valecku poskozenou gumovou manzetu, ktera kryje brzdovy valecek. Myslim, ze bych byl schopen si to vymenit sam, ale nikde jsem nenasel (autokelly, mjauto...) ze by to nekdo prodaval ani jak se to vlastne spravne jmenuje. Jen zde http://public.servicebox.peugeot.com/ jsem nasel schema, kde ta manzeta je zakreslena ale opet bez popisu :nevim Chci se tedy zeptat, zda-li nevite nekdo, kde by se to dalo koupit...nebo budu muset do servisu?

V lete mi delali v servisu brzdy (nove desticky, hadice, cisteni) a urcite uz ta manzeta musela byt poskozena, divim se, ze mi ji nevymenili, nebo me na to alespon neupozornili :( Uz bych tam asi auto znovu nedal...

Diky, za kazdou radu :papa

P405 Break 1.6 GRi, brzdovy system Bendix

V Autokelly prodávají opravné sady Frenkit, najdeš to pod položkou - Brzdový sytém. Pro 405ku mají taky, ale to si musíš už najít sám podle tvýho auta.

Původně zaslal: Driver

V Autokelly prodávají opravné sady Frenkit, najdeš to pod položkou - Brzdový sytém. Pro 405ku mají taky, ale to si musíš už najít sám podle tvýho auta.

Ahoj :)

dik moc za radu, ja na autokelly hledal nazvy jako "gumova tesneni apod." a pod tim jsem nic nenasel. To ze se to jmenuje opravna sada jsem netusil :mad:

Jeste jednou diky :papa