Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zaslepka stredu disku kola


macho

Recommended Posts

Mam plechace a nemam k tomu zadny puklice(a ani je nechci, nebot je ztracim) a stred kola nema tu original plechovou zaslepku (aby se do loziska nedostal nejakej bordel) Nevite kde by se nejaka ekvivalentni zaslepka (klidne plastova) dala sehnat. Treba favority maji takovy klasicky plastovy krytky, ktery jsou prichyceny sroubama ke kolu. Doufam ze je to trochu srozumitelny co shanim :-)

Na obrazku ukazuje sipka, co chci tou zaslepkou zakryt proti necistitam :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak treba na Skodu Favorit to vypada asi takto:

disk.jpg

Je tam prichycen pomoci dvou ze 4 sroubu. Kdyz se na tu fotku kouknes poradne, tak uvidis, ze dve diry maji klasicky valcovy prurez a dve jsou na konci zuzene, prave za to drzi ta poklice za sroub. Snad jsem to napsal alespon trochu srozumitelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

macho: Dík, přesně takovou fotku jsem měl na mysli. S těma různejma dírama to už taky chápu. Je to tam dobře vidět.

Už pár dnů pozoruju auta (nejen Peu) na silnicích a ještě jsem krytky, teda kromě Shade, na zimáčích neviděl. By mě zajímalo, jak moc bez nich asi dostávaj zabrat ložiska ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nynanek: vyfoceny to nemam, ale protoze je cestina bohatej jazyk, pokusim se ti to vysvetlit. Original krytka na pegi je valcoveho tvaru (na obrazku od skodofky si predstav tu cast, kde je znak hlubokou cca 4cm. A ted ta narocnejsi cast. Podivej se na tu skodovackou krytku zhora a udelej pomyslnou kruznici o polomeru od stredu krytky k zhruba 1/2 otvoru pro srouby. Vse, co lezi mimo kruznici ven vymaz a zbude ti pezotacka krytka.

Tak a ted dostanu cenu A. Jiraska, nebo pastelky, abych ti to radsi nakreslil.. . :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem nynanek

georg: Tápu, tápu. Jdu se poohlídnout po ceně A.Jiráska, abys mohl kreslit. :D

Na kolik tak ty orig. asi můžou přijít ? Nový; z vrakáče ...

vzhledem k tomu, ze na tomto pc je jen malovani od Gatese, tak omluvte zhorsenou kvalitu obrazku. Zaslepka na peginy vypada asi takto:

474_tn_6.jpg

samozrejme, s trochou predstavivosti.. :D:D:D

cena na vrakaci par stovekm kdyz je sezenes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...