Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak na alarm...


hnjupis

Recommended Posts

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Ladman

2 Přema: mimochodem jak si na tom ty s Jablotronem?:D:papa

Dík za optání....ten borec měl s toho takový strach že do toho nakonec nešel......:nevim:nevim kdyby nebyly ty budějice tak daleko tak bych jsi dojel k tvému známému co ti to dělal.....

jo, je to přeci jen kus cesty. Ale něco ti poradím. Zkus zavolat do Liberce, aby ti nějaký servis na montáž jejich alarmu doporučili. Oni přímo vydávají certifikáty pro ty, kdo jejich alarmy montují do aut. Alespoň ten známý to má. Myslím si, že to nedostane jen tak někdo, že buď si je školí a nebo prověřují jejich odbornost. Taky jsem se kdysi pěkně spálil, když mi v Budějcích ve firmě Auto-Hifi dávali do Tempry alarm ATC. Jednak nefungoval tak jak měl a když jsem s tím byl u toho známého a ten viděl jejich zapojení elektriky, řekl mi, ať jsem rád že mi auto neshořelo. Nafotil si to a ty fotky dodnes má. Takže na to bacha ke komu auto dáš, aby se ti v něm rejpal.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Ladman

2 Přema: mimochodem jak si na tom ty s Jablotronem?:D:papa

Dík za optání....ten borec měl s toho takový strach že do toho nakonec nešel......:nevim:nevim kdyby nebyly ty budějice tak daleko tak bych jsi dojel k tvému známému co ti to dělal.....

jo, je to přeci jen kus cesty. Ale něco ti poradím. Zkus zavolat do Liberce, aby ti nějaký servis na montáž jejich alarmu doporučili. Oni přímo vydávají certifikáty pro ty, kdo jejich alarmy montují do aut. Alespoň ten známý to má. Myslím si, že to nedostane jen tak někdo, že buď si je školí a nebo prověřují jejich odbornost. Taky jsem se kdysi pěkně spálil, když mi v Budějcích ve firmě Auto-Hifi dávali do Tempry alarm ATC. Jednak nefungoval tak jak měl a když jsem s tím byl u toho známého a ten viděl jejich zapojení elektriky, řekl mi, ať jsem rád že mi auto neshořelo. Nafotil si to a ty fotky dodnes má. Takže na to bacha ke komu auto dáš, aby se ti v něm rejpal.:papa

Jo jo dík máš to u mě,zavolám tam a mimochodem ted sem si přivezl auto ze servisu,montovali mi tam construct:super:super:papa:papa a doufám že se někdy potkáme na srazu máš u mě kalíšek....:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáš za co, rád jsem pomohl:super. Ale kalíškem při případném setkání určitě nepohrdnu. Dej pak vědět jak si pořídil:papa:papa:papa

teď jsem si uvědomil, že jsem nahoře psal do Liberce, což je samozřejmě blbost, správně je do Jablonce:mad:

[upravil dne 20/11/07 Ladman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče 306, tak to je bohužel stále ještě poměrně dost kradené auto, pohříchu je snadno ukradnutelné, a ještě snadněji legalizovatelné, díky tomu, kde má umístěn VIN, ten díl bohužel snadno převaří i naprostý amatér. Takže 306 je vhodné rozumně zabezpečit.

Pokud se montáže alarmu týče, dá se to udělat intuitivně, pokud někdo rozumí elektrice, a není k tomu třeba žádné schéma, 306 je hodně jednoduché auto. Ale pro pečlivou práci a oměřování na místě je to prostě práce na pár hodin, takže venku před barákem v zimě vbych to asi nedělal.

Jo a jen tak mimochodem - zámek řadící páky je v těhle autech naprosto k ničemu, vyhodit táhlo řazení a ručně na převodovce zařadit trojku je záležitostí ani ne půl minuty i se zvednutím kapoty, je to strašně dobře přístupné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze jsem se do toho pustil,sundal kryty lp meziokeniho sloupku oholil buzirku a nasel cerveny drat(podle navodu),pak jsem rozebral kryt volantu a hledal pod steracem dratky(slaby zeleny a cerveny-podle navodu) ale tam jsem zadny nenasel...Merak jsem mel 20km daleko takze jsem to vse smontoval a necham to na patek kdy se v tom budu hrabat treba celej den a noc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Co se týče 306, tak to je bohužel stále ještě poměrně dost kradené auto, pohříchu je snadno ukradnutelné, a ještě snadněji legalizovatelné, díky tomu, kde má umístěn VIN, ten díl bohužel snadno převaří i naprostý amatér. Takže 306 je vhodné rozumně zabezpečit.

Pokud se montáže alarmu týče, dá se to udělat intuitivně, pokud někdo rozumí elektrice, a není k tomu třeba žádné schéma, 306 je hodně jednoduché auto. Ale pro pečlivou práci a oměřování na místě je to prostě práce na pár hodin, takže venku před barákem v zimě vbych to asi nedělal.

Jo a jen tak mimochodem - zámek řadící páky je v těhle autech naprosto k ničemu, vyhodit táhlo řazení a ručně na převodovce zařadit trojku je záležitostí ani ne půl minuty i se zvednutím kapoty, je to strašně dobře přístupné.

Jak je na tom prosímtě 406tka ohledně zámku řazení????? je to taky tak jednoduché jako u 306 tky????? mám totiž zámek řazení a aby tam nebyl zbytečný......:myslim dík za odpověd....:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: oddie

Co se týče 306, tak to je bohužel stále ještě poměrně dost kradené auto, pohříchu je snadno ukradnutelné, a ještě snadněji legalizovatelné, díky tomu, kde má umístěn VIN, ten díl bohužel snadno převaří i naprostý amatér. Takže 306 je vhodné rozumně zabezpečit.

Pokud se montáže alarmu týče, dá se to udělat intuitivně, pokud někdo rozumí elektrice, a není k tomu třeba žádné schéma, 306 je hodně jednoduché auto. Ale pro pečlivou práci a oměřování na místě je to prostě práce na pár hodin, takže venku před barákem v zimě vbych to asi nedělal.

Jo a jen tak mimochodem - zámek řadící páky je v těhle autech naprosto k ničemu, vyhodit táhlo řazení a ručně na převodovce zařadit trojku je záležitostí ani ne půl minuty i se zvednutím kapoty, je to strašně dobře přístupné.

Jak je na tom prosímtě 406tka ohledně zámku řazení????? je to taky tak jednoduché jako u 306 tky????? mám totiž zámek řazení a aby tam nebyl zbytečný......:myslim dík za odpověd....:papa:papa

2.0Hdi motor jsem poradne nevidel, ale u 1.8 16V jsou tahla prevodovky taky krasne pristupny a zaradit si rukou jakykoliv prevod, kdyz vyhaknes tahlo od radici paky neni zadny problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: oddie

Co se týče 306, tak to je bohužel stále ještě poměrně dost kradené auto, pohříchu je snadno ukradnutelné, a ještě snadněji legalizovatelné, díky tomu, kde má umístěn VIN, ten díl bohužel snadno převaří i naprostý amatér. Takže 306 je vhodné rozumně zabezpečit.

Pokud se montáže alarmu týče, dá se to udělat intuitivně, pokud někdo rozumí elektrice, a není k tomu třeba žádné schéma, 306 je hodně jednoduché auto. Ale pro pečlivou práci a oměřování na místě je to prostě práce na pár hodin, takže venku před barákem v zimě vbych to asi nedělal.

Jo a jen tak mimochodem - zámek řadící páky je v těhle autech naprosto k ničemu, vyhodit táhlo řazení a ručně na převodovce zařadit trojku je záležitostí ani ne půl minuty i se zvednutím kapoty, je to strašně dobře přístupné.

Jak je na tom prosímtě 406tka ohledně zámku řazení????? je to taky tak jednoduché jako u 306 tky????? mám totiž zámek řazení a aby tam nebyl zbytečný......:myslim dík za odpověd....:papa:papa

2.0Hdi motor jsem poradne nevidel, ale u 1.8 16V jsou tahla prevodovky taky krasne pristupny a zaradit si rukou jakykoliv prevod, kdyz vyhaknes tahlo od radici paky neni zadny problem

:(:(:(:( no to mám teda radost.....ale i tak dík za odpověd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

:(:(:(:( no to mám teda radost.....ale i tak dík za odpověd

se podivej do motoru jak mas udelany tahla od radici paky, fatk jsem 2.0Hdi nevidel, vim, ze nektery modely 406 mely misto tahel dva bovdeny a lanovy razeni, tam uz to pak bude horsi s ukradenim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Přema

:(:(:(:( no to mám teda radost.....ale i tak dík za odpověd

se podivej do motoru jak mas udelany tahla od radici paky, fatk jsem 2.0Hdi nevidel, vim, ze nektery modely 406 mely misto tahel dva bovdeny a lanovy razeni, tam uz to pak bude horsi s ukradenim

Jo jo hurá,já nemám táhla řazení ale 2 lanka od kulisy.....:D:D:D totiž dělaly mi zámek a říkaly že tam jsou lanka......

[upravil dne 21-11-07 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

je to tak 14dni co xxxjesterce ukradli 306 takže nepovidej nesmysly

Cože, ukradli jí auto?! Vždyť ho měla teprve chvíli! Tak to je smůla. Teď se krade šíleně, sousedovi minulej tejden ukradli z auta kola a sedačky.

Jaá když jsem přivezl auto, tak jsem s ním nevyjel ze zahrady, dokud jsem tam nedal alarm. Montoval jsem ho venku, práce tak na 4 hodiny, a to jsem zkušenej. Ještě naštěstí nebyla zima jak teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...