Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aj takto moze skoncit 405-ka


mi16

Recommended Posts

T6ak já teda nevím, jaký důvod mělo natáčení těchto klipů.

Toho auta škoda nebyla, stejně to byl nepojízdnej šrot, tak se na něm pár duševně omezenějších lidiček odreagovalo a určitě skončil na nějakém vrakovišti poblíž Brna (vzledem k SPZ BZC) a možná někteří klubáci mají na svém autě namontován některý díl z tohoto auta.

Jinak, pokud někdo cítí potřebu bavit se tímto podivným způsobem, je mi mnohem milejší když si k tomu řádění vybere vrak podobného ražení, než když k tomu využije normální provozuschopné auto (což se, pravda, taky občas děje a tam už bych nějakej veřejnej lynč taky uplatnil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

No já už také pár aut zbavil života, ale trochu jiným způsobem a nějak jsem si to zapomněl natočit a dát na net.......:myslim:myslim

Ono je rozdiel rozobrat auto a casti dat do srotu, samozrejme normalnym sposobom... ale takto sa to nerobi... doslovny vandalizumus a dementizmus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je na tom vidět, že kola, která měla nějakou cenu, prodali a na zbytku si prostě vylili vztek..sice bych to nikdy takovýmu autu neudělal, ale pokud bylo jejich, tak je to jejich rozhodnutí, jak s ním naloží..někdo zruší auto otočením na střechu na poli, někdo ho rozkope, pořád myslím lepší než kdyby si takovou energii vybili kluci za volantem v provozu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...