Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s TU3M


TondaS

Recommended Posts

Chlapi, strašně moc díky za rady, dnes jsem asi kápl na můj problém! Jdu vymontovat podtlakovou membránu z rozdělovače a když sundám víko, všchny kontakty i palec byly zasraný jako kráva. Zelený a nánosy jako blázen. Tak jsem to jen očistil, nasadil hadičky tak aby to nepřisávalo vzduch pod klapku, škrtnu a jede to. Sice když tomu naložím v malých otáčkách, pořád to má tendenci skubat, ale oproti předchozímu stavu to je jako nebe a dudy. Víčko rozdelovače jse vyčistil, palec taky, ale stejně je obojí opálené a prostě opotřebované. Jaksi jsem nepočítal s tím, že kdyz jsem to nechal dva měsíce stát v podzimních mlhách venku, že se to podepíše na kontaktech v rozdělovači. Volnoběch to drží krásně, sytič chodí, benzín není cítit. Navíc jsem to zkoušel jen bez vzduchového filtru, jezdil půl hodiny a furt pohoda. Navíc tam mám nějaké sportovní svíčky, se čtyřmi jiskřišti, ty tomu taky moc nepřidají, dal jsem je tam ze zoufalství. Takže o víkendu vše poskládám jak má být, našel jsem tu chlápka, co se v tehle starých pekáčích vyzná, má diagnostiku, nechám seřídit a snad to bude všechno OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky vsem, kteri me navedli na spasnou myslenku. Vymenil jsem vicko rozdelovace za nove, svicky a palec a nema to chybu. Volnobeh, jizda, vsechno jak u novyho auta! Dnes jsem to poskladal jak to má byt a funguje to! Je mam vyrazeny ten ventil volnobehu, ale i bez nej nevidim zadnou vadu. Fakt moc diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TondaS

Diky vsem, kteri me navedli na spasnou myslenku. Vymenil jsem vicko rozdelovace za nove, svicky a palec a nema to chybu. Volnobeh, jizda, vsechno jak u novyho auta! Dnes jsem to poskladal jak to má byt a funguje to! Je mam vyrazeny ten ventil volnobehu, ale i bez nej nevidim zadnou vadu. Fakt moc diky!

Tak ať jezdí a nezlobí potvůrka:D:super:super:super

[upravil dne 23/11/07 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rano tomu dam jeste kosmetickou peci, vymenim olej, chladici kapalinu, dam zimaky a pujdeme to poradne projet. V tydnu to jeste odvezu k mechanikovi, co se v tom vyzna, at se na to jeste mrkne. Zatim to ale maka jak ma. Az to poradne vyzkousim, dam jeste vedet, jestli ma radost nebyla kratkodoba. Jeste jednou diky vsem za pomoc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvnich 500 km mame za sebo a uplne v pohode. Dokonce bych rekl, ze to je jeste lepsi. Akorat mi zacal vypadavat kloub na radicim tahle u prevodovky. Ale to je prkotina, v tydnu to vymenim. Nastesti je mlada technicky typ a smir ji nevadi, takze si to nahazuje sama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TondaS

Prvnich 500 km mame za sebo a uplne v pohode. Dokonce bych rekl, ze to je jeste lepsi. Akorat mi zacal vypadavat kloub na radicim tahle u prevodovky. Ale to je prkotina, v tydnu to vymenim. Nastesti je mlada technicky typ a smir ji nevadi, takze si to nahazuje sama.

A pak že nefunguje emancipace..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gogogo

Ze všeho nejdřív zastrč červený konektor do ventilu a zkontroluj stav podtlakových hadiček.Zapoj jednu z nich do podtlakové membrány na rozdělovači proved zkoušku podtlakové membrány :)a to tak že usty nasaješ vzniklým podtlakem pokud není membrána poškozená by se ti hadička měla přisávat na jazyk či ret.Pokud je to tak zapoj ji pak do vývodu označeného červenou šipkou.

Druhou hadičku zapoj do vývodu označeného žlutou barvou a ze zadu do vstřikovací jednotky.

Původně zaslal: TondaS

Tak jsem právě skončil. Nasadil jsem hadicku na podtlak rozdelovace a at saju jak kojenec, saju furt. Takže je v čudu ta membrána. Nechá se to opravit nebo to musím koupit celé? Pro dnešek končím, je tam tma a nevidim na to pořádně. A může vubec ten můj problém způsobovat nefunkční podtlaková regulace předstihu?

Ještě dotaz na tu membránu na rozdělovači, dnes jsem ji zkoušel na mé 205 a taky můžu sát nebo do ní foukat jak chci. Tak jsem zkusil ještě jednu (co mám na motoru, kterej je na ND) a ta se chová stejně.....foukám, saju a nic.

A ani pokud nastartuju a saju nebo do ní foukám, tak se otáčky neměněj.

Mám teda obě membrány KO???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

Původně zaslal: gogogo

Ze všeho nejdřív zastrč červený konektor do ventilu a zkontroluj stav podtlakových hadiček.Zapoj jednu z nich do podtlakové membrány na rozdělovači proved zkoušku podtlakové membrány :)a to tak že usty nasaješ vzniklým podtlakem pokud není membrána poškozená by se ti hadička měla přisávat na jazyk či ret.Pokud je to tak zapoj ji pak do vývodu označeného červenou šipkou.

Druhou hadičku zapoj do vývodu označeného žlutou barvou a ze zadu do vstřikovací jednotky.

Původně zaslal: TondaS

Tak jsem právě skončil. Nasadil jsem hadicku na podtlak rozdelovace a at saju jak kojenec, saju furt. Takže je v čudu ta membrána. Nechá se to opravit nebo to musím koupit celé? Pro dnešek končím, je tam tma a nevidim na to pořádně. A může vubec ten můj problém způsobovat nefunkční podtlaková regulace předstihu?

Ještě dotaz na tu membránu na rozdělovači, dnes jsem ji zkoušel na mé 205 a taky můžu sát nebo do ní foukat jak chci. Tak jsem zkusil ještě jednu (co mám na motoru, kterej je na ND) a ta se chová stejně.....foukám, saju a nic.

A ani pokud nastartuju a saju nebo do ní foukám, tak se otáčky neměněj.

Mám teda obě membrány KO???

Nikdo netuší???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá že jsou vadné.Hlavně i když do ní střídavě foukáš a nasáváš tak bys měl slyšet jak pracuje,samozvřejmě při vyplím motoru.(samozvřejmě záleží jestly ty usto cviky neprovádíš jen tak nazdařbůch do luftu))A jinak nikoho tady nenutím ty hadičky ocucávat jakým způsobem to provádíte je navás.Jen kdyby se vám udělalo nevolno:P:mrk :o

Nebo nevím třeba může být problém v tom táhle a mechnizmu v rozdělovači.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gogogo

Tak to vypadá že jsou vadné.Hlavně i když do ní střídavě foukáš a nasáváš tak bys měl slyšet jak pracuje,samozvřejmě při vyplím motoru.(samozvřejmě záleží jestly ty usto cviky neprovádíš jen tak nazdařbůch do luftu))A jinak nikoho tady nenutím ty hadičky ocucávat jakým způsobem to provádíte je navás.Jen kdyby se vám udělalo nevolno:P:mrk :o

Nebo nevím třeba může být problém v tom táhle a mechnizmu v rozdělovači.:papa

No nebylo slyšet nic a ani žádný odpor jsem při nasávání nebo foukání necítill. A po nastartování motoru se otáčky taky ani nehnuly.

Prostě to tenhle víkend vytáhnu a šroubováčkem probádám:D:D:D a bude hned vědět na čem jsem.

Jinak ocucávání hadic je sice humus, ale bez toho by člověk z opravování neměl takovej zážitek:D:D:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já když do té své membrány foukám,tak to vypadá že foukám jakoby do prázdna -žanej zvuk ani sebemenší odpor necítím.A navíc dnes jsem opět auto nenatočil-bylo 10 pod nulou.Skoušel jsem zjistit závadu přes vyblikání ale ani to nefungovalo po držení tlačítka asi tři sekundy se žárovka rozsvítí a potom už nebliká.Co s tím poraďte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jepík

No já když do té své membrány foukám,tak to vypadá že foukám jakoby do prázdna -žanej zvuk ani sebemenší odpor necítím.A navíc dnes jsem opět auto nenatočil-bylo 10 pod nulou.Skoušel jsem zjistit závadu přes vyblikání ale ani to nefungovalo po držení tlačítka asi tři sekundy se žárovka rozsvítí a potom už nebliká.Co s tím poraďte

Ještě mě napadá co zkusit jinou řj, protože vyblikání by mělo jít.......:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžu se zeptat proč si měnil ten motor? třeba to souvisí ... :roll

překontroloval bych zapojení všech drátů co maj dočinění s řízením motoru. Teď si vzpomínám že mě taky přestalo jednou auto ze dne na den startovat a byl v háji palec v rozdělovači.... Hází to jiskru? de tam benzín? tak by to mělo aspoň chytit...:roll

[upravil dne 30.11.2007 vinorak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...