Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

280.000KM


honzyh

Recommended Posts

Ahojte.Mám takový dotaz.Mám 2.0hdi r.v.99 a má naběháno už 280tkm.Mě se to ani moc nezdá protože motory můžou jet i na vrakáči když je kastle po smrti:),ale chtěl bych vědět když to má tolik najeto co se tam může začít kazit.Zatím je vše o.k.akorát ta spotřeba jak sem psal minule je 7.5l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.No mě se zdá že motor je o.k.Nic neklepe,nehučí atd.Známí říkal že jít na diagnostiku.Podle Vás mám teda tak o litr vyší spotřebu.Nevím jestli je to hodně-možná by stačilo vyměnit palivový filtr-nevím,nerozumím tomu.U té diagnostiky je prej osm testů a každý na něco jiného,tak nevím na jaký jít.Jsem ze Zlína a kdyby náhodou někdo věděl o někom kdo to umí někde poblíž,budu rád.A ještě jedna otázka:)-Neměl jsem nikdy naftáka ale vím že se muselo vždy čekat až se nažhaví svíčky a pak se teprve startovalo.Tady u té mé 406 2.0hdi r.v.99 nečekám na nic.Omlouvám se za blbé dotazy.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honzyh

Ahoj.No mě se zdá že motor je o.k.Nic neklepe,nehučí atd.Známí říkal že jít na diagnostiku.Podle Vás mám teda tak o litr vyší spotřebu.Nevím jestli je to hodně-možná by stačilo vyměnit palivový filtr-nevím,nerozumím tomu.U té diagnostiky je prej osm testů a každý na něco jiného,tak nevím na jaký jít.Jsem ze Zlína a kdyby náhodou někdo věděl o někom kdo to umí někde poblíž,budu rád.A ještě jedna otázka:)-Neměl jsem nikdy naftáka ale vím že se muselo vždy čekat až se nažhaví svíčky a pak se teprve startovalo.Tady u té mé 406 2.0hdi r.v.99 nečekám na nic.Omlouvám se za blbé dotazy.Díky

Neomlouvej se od toho to forum tu je..... HDIčko má vysokotlakový přímý vstřik a proto tolik nežhaví jako staré TD s komůrkou.....

[upravil dne 22-11-07 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to je v pořádku že to ani nepoznám jo?Mě to přijde jezdit jako s benzínem.Nevím jak ostatní ale já třeba řadím asi tak-1rozjezd,2do 30,3do 50,4 u 50 a 5 u 70.Nevím,zdá se mi že je to lepší na spotřebu.Budu rád pokud mě někdo poradí lepší způsob který bude mín žrát:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honzyh

Takže to je v pořádku že to ani nepoznám jo?Mě to přijde jezdit jako s benzínem.Nevím jak ostatní ale já třeba řadím asi tak-1rozjezd,2do 30,3do 50,4 u 50 a 5 u 70.Nevím,zdá se mi že je to lepší na spotřebu.Budu rád pokud mě někdo poradí lepší způsob který bude mín žrát:)

Ano je to v pořádku a jezdi jak uznáš za vhodné......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...