Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ruční brzda v zimě


pazout

Recommended Posts

Původně zaslal: kobra

výrobce nevím , mám to v plechovce od marmelády ( asi 8560gram ), jmenuje se to nezmar, je tam napsaný, že je to na mazání listových per, nejde to umýt jo a věřím, že mi nezamrzne ručka ani na zimním klouzání v Náchodě, což je asi v čechách ne? Tak dojeď , dáme si test o 10 piv, komu dřív zamrzne ručka. tentokrát prohraju

Lvi z Blanska se chystají na klouzání??? Co takhle se přihlásit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No poslal jsem peníze, vybral chatku a na přihlášení jsem zapoměl , expředsedo. Za odměnu mě řekni, co se stane s nezmarem, když vyprchá ropa a jestli maže suchej grafit a kdy na sraze konečně udělame nějako soutěž s ruční brzdou, ať vidím, jak se o tuhle věc všichni v klubu starají ?

205 tky maj brzy OK a těch 700 kilo brzdit třeba skopce a měřit s pásmem , to by bylo první místo !

To přihlášení jsem napravil.

KOBRA

http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=370

[upravil dne 17/1/09 kobra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...
  • O 1 měsíc později...

Při prvních mrazech letošní zimy mi taky zatuhla, při prozkoumání jsem zjistil že na konci lanka nemá v podstatě co těsnit...:bojim:bojim ... voda a veškerý bordel od silnice to měly bez problémů..tak se během mrazu nebrzdilo a dneska vyměněny lanovody za nové od pana BSOSHe :D:D.. a chodí jako víííno :mrk:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez som mal problemy s rucnou, stale sa zasekavala.. Po vymene ide ako po masle a mozem brzdit kedykolvek pocas celeho roka to potrebujem. Od toho tam ta rucna predsa je.. Odporucam z vlastnej skusenosti nespekulovat a rovno vymenit lanka, na 5 rokov bude urcite klud ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měnit lanovody jsou vyhozený peníze ,taky jsem to jednou udělal a uplně zbytečně. Za další žádná vazelína žádný olej a podobné nasti nezabrání vniknutí vodě. Dále ručka je potřeba i v zimě, když ji nezatahnetë vy pak vaše ženy určitě.

Dělám to tak, že když přezouvám na zimní pneumatiky rozdělám lanovody z brzdičů vyklepu z nich vodu a injekční stříkačkou tam nakapu ostrou nemrznoucí směs do chladičů . Pak už se tam tolik vody nevejde a případně co tam nateče se nařadí a stejně nezamrzne. Celou zimu bez problémů vydrží. Už to dělám 6 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...