Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Sterace


Guest Masinka

Recommended Posts

to ses hodnej Honzo :-)

minule kdyz jsem jel domu tak hnusne mrholili a ze zatacky proti me vyjel blbecek s mlhovkama a v tu ranu jsem videl jenom vodu na skle :-), martina mi pak rikala ze sem byl tak 5 centaku od prikopu.

Chystas se nekdy do prahy?

BTW rada pro vsechny nekupujte si sterace z hypermarketu, jsou ble ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja teď do Prahy moc nejezdim. Mel sem dlouho rozbity auto, ale ted uz to je v poho. Chystam se vyrazit do multikina. Takže tak během 14ti dnů bych se měl v Praze ukazat. Ale bude to asi někdy večer. Pokud bys je potřeboval dřív, tak musime sehnat někoho kdo cestuje někde kolem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Honza

Ještě si prosím změř tvoje setěrače. Jestli tam máš 550mm dlouhé.

Jo jo jsou 550 mm na vsechny 405 :)

Tak az pojedes do toho kina, tak se mi pred tim ozvi a dame nekde scuka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, vidis to me nenapadlo se zeptat u vas :D asi jsem zdegenerovanej ze Svycarska kde se sterace kupujou v pneuservisech, coz vim ze u nas ne, tak se tok mych myslenek uz zastavil a na autoservisyjsem nepomyslel, ackoliv je to logicky

Napsán autorem Rebik

Valeo má Benex a Kelly, nebo u nás i s montáží-))))

Rebik

Auto Vašenda

:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si koupil originály Bosche. Stíraly dobře a pak jejich čas taky nadešel. Nabízel mi další Bosche, ale je se přiklonil k menšímu pokusu. Na rohu borec s autopříslušenstvím prodává grafitový břity za 50 jeden. Tak jsem vzal dva a jal se experimentovat.

Skloubyl jsem oroginal raménka Bosch a klasický grafi?áky. Vystužil ocelovou duší u Bošáků, nacpal to na hřbet břitů.

Výsledek je perfektní stěrač, přez který to rozumně ostřikuje, stírá velice solidně a za rozumný prachy. Úprava trvala asi tak 20 min. Nijak náročné. Když máte ty věci po ruce, tak se řešení nabízí samo :)

Jo, a taky je někdy potřeba přední sklo důkladně odmastit, perfektně pak stírá a jde přez něj když je pěkně i vidět :)

Až na jaře, až holky odloží zimní bundy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to řešil taky, nakonec jsem koupil nějaký grafitový gumičky (jsou stříbrný a děěsně sviněj ruce) v hypernově, nacpal je do původních Valeí, mám to tam měsíc a stírá to naprosto perfektně (žádný odskakování, žádný šmouhy) - uvidíme jestli to přežije zimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...