Sign in to follow this  
Followers 0
sucram®

Zástěrky (lapače nečistot)

6 posts in this topic

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jeslti někdo máte na Peugeotu 1O6 Sport zástěrky :myslim? Mám rok 01 a na netu jsem nenašel přímo na 1O6, takže budu muset použít asi UNI co? Pokud někdo máte mohli byste sem hodit fotku jak to tam vypadá ? Díky Marek

1.jpg3.jpg

4.jpg2.jpg

5.jpg

[upravil dne 19.11.2007 sucram®]

No bez urážky, ale než si na auto naplácat takový gumový hnusy nevkusný, tak to radši obětuju těch 10min. a po každý jízdě ho opláchnu :-) Nehletě na to že na sporta/s16 (z fotek těžko poznat) to namontovat by byl hřích :D

no tyhle novější auta už se nedělaly se zástěrkama a taky bych to nedoporučoval.moc mi tam nepasujou. a moc velkej význam nemaj

já vím no právě proto jsem se ptal jesti to někdo nemá nějak vkusně udělané, aby to s tím ladilo. Taky se mi to tam nechce dávat, poněvadž by to jen hýzdilo auto. A s tím mytím pokud máš barák a garáž tak jo, já to u nás mýt jaksi nemám kde a jezdit kvůli tomu na zahradu což mám 5km taky ne :roll

Původně zaslal: west

no tyhle novější auta už se nedělaly se zástěrkama a taky bych to nedoporučoval.moc mi tam nepasujou. a moc velkej význam nemaj

Nevím proč by to nemělo význam :bojim

no nevím jak u vás, ale sám vidíš jak je auto špinavé a to jsem jel jen jednou co nasněžilo. Vy tam máte asi krásně vyhrabané cesty nejspíš a sněhu tak 4cm u Muzea ne? :potlesk

mi tady máme jenom břečku=sračku:D, jámám taky stejnou barvu jako ty ale pravda neřeším to. Vždy to umeju. Mě se to tam moc :myslimnelí