Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jake srouby na kola?


petr307

Recommended Posts

ahoj, nevite nekdo pls jake srouby (rozmer) na plechace na mou 307 r.v.2006? Byl jsem v sobotu na prezuti, ale bohuzel srouby s alu kol tam nejdou. coz jsem netusil. Plechace jsem koupil od cloveka co je taktez pouzival na 307, nevim proc k tomu nedal i ty srouby... Kazdopadne si je chci nekde koupit. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, z hlavy nevím přesně, ale moje šrouby na Alu kola jsou delší nežli ty co mám na plecháče. Sundavat to teď nebudu, ale jestli ti to stačí přibližně, tak tam mám šrouby které vypadají jako kónické (rozhodně nejsou ploché a kulové mi taky moc nepřišly) a délka závitu je kolem 40mm.

Edit: Jak tak o tom přemýšlím, tak bych upřesnil tu délku závitové části na 30-40mm. Nejlépe tam zašroubuj ten dlouhej, změř kolik ho čumí ven, uber dalších 5-10mm a takový šrouby vezmi.

[upravil dne 19.11.2007 Ticcino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

a mas origo alu "peugeot " ty puvodní ?....a rezervu mas taky alu ?

alu mam origo 16", rezerva je tusim plech (ted me taky napada jestli by sla vubec namontovat ... :myslim )

kazdopadne jsem ted splasil za 45,-/kus v rozmeru ktery jsem uvadel vyse, mel by byt spravny dle servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

pokud mas origo equinoxe (tušim že je máš) tak ti na ty šrouby půjdou plecháče uplně normálně ( sám to mám ted na aute) - už to je blbost že by nešly protože kdybys píchnul tak bys nedojel........je to i v návodu k autu (vymena kola)

hele to je divny prave, v pneu servisu mi tvrdili ze tam nejdou, ze u tohohle typu ty srouby nesedej, snad kvuli ty dosedaci plose tusim...ale taky mi nejde do hlavy ze bych to pak na rezervu nedal? hm, kazdopadne srouby uz mam a o vikend to zkusim namontovat, vyzkousim hlavne ty z tech litaku...:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

Původně zaslal: omegaalfa

pokud mas origo equinoxe (tušim že je máš) tak ti na ty šrouby půjdou plecháče uplně normálně ( sám to mám ted na aute) - už to je blbost že by nešly protože kdybys píchnul tak bys nedojel........je to i v návodu k autu (vymena kola)

hele to je divny prave, v pneu servisu mi tvrdili ze tam nejdou, ze u tohohle typu ty srouby nesedej, snad kvuli ty dosedaci plose tusim...ale taky mi nejde do hlavy ze bych to pak na rezervu nedal? hm, kazdopadne srouby uz mam a o vikend to zkusim namontovat, vyzkousim hlavne ty z tech litaku...:nevim

no ty plechace se zaprou za to konicky zuzení - podlozky jsou pak volne tj. plechace se utahnou drive, sroub ma dve dosedací plochy to zuzeni cca ve 2/3 a pak az tu podlozku na litaky

[upravil dne 21.11.07 omegaalfa]

[upravil dne 21.11.07 omegaalfa]

[upravil dne 21.11.07 omegaalfa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

Původně zaslal: petr307

Původně zaslal: omegaalfa

pokud mas origo equinoxe (tušim že je máš) tak ti na ty šrouby půjdou plecháče uplně normálně ( sám to mám ted na aute) - už to je blbost že by nešly protože kdybys píchnul tak bys nedojel........je to i v návodu k autu (vymena kola)

hele to je divny prave, v pneu servisu mi tvrdili ze tam nejdou, ze u tohohle typu ty srouby nesedej, snad kvuli ty dosedaci plose tusim...ale taky mi nejde do hlavy ze bych to pak na rezervu nedal? hm, kazdopadne srouby uz mam a o vikend to zkusim namontovat, vyzkousim hlavne ty z tech litaku...:nevim

no ty plechace se zaprou za to konicky zuzení - podlozky jsou pak volne tj. plechace se utahnou drive, sroub ma dve dosedací plochy to zuzeni cca ve 2/3 a pak az tu podlozku na litaky

[upravil dne 21.11.07 omegaalfa]

[upravil dne 21.11.07 omegaalfa]

[upravil dne 21.11.07 omegaalfa]

tak v tom pripade v pneuservisu v Rakovniku jsou am:)ateri! :grr

diky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

Původně zaslal: MartinR

16"Alu Equinox se dávají na 307 jen ve výbavě Oxygo, což je náhrada za výbavu XR Presénce, kde byly ještě 15" hliníkáče.

my máme s petrem307 vybavu sport

presne tak, myslim, ze tahle vybava byl ve Francii a u nas se asi ani neobjevila...? je tak? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...