Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autobaterie pro P 406 - jakou značku vybrat?


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Nějak mi odchází baterie, cca 5 let stará Akuma, tak se poohlížím po jiné, pokukuju po Banner, ale nabízeli mi Bosch který se vyrábí v Polsku, je tam pro mě přijatelnější cena, máte někdo zkušenosti s těmahle Boschkama? Případně i jinou značkou která se vyznačuje kvalitou za příznivou cenu. Akuma se vyrábí u nás ve městě, ale více prodejců mi řeklo že ji přestali prodávat kvuli neustálým problemum.

[upravil dne 18/11/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

V Hronově v autodílech jsem koupil baterku vždy za slušné prachy a s dvouletou zárukou, značku bych neřešil, jen prý hlavně ne VARTU

No ono těch NE je víc než Varta. A Hronovský Autodíly myslíš ty na výjezdu z Hronova směr Police, nebo autoBranka u Spořitelny - ta už není

V úterý tam budu tak se tam kouknu co mají;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: buml

mam tam rok Vartu 74Ah blue dyn a sem maximalne spokojenej, tak nevim

[upravil dne 18/11/07 buml]

Original má být 62Ah, při 74Ah už tam nedám víko. Myslím že 62Ah na benzin bohatě stačí

to vis ropak:D a viko trocho zvedle je:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl první na škodovce AKUMU 8 let.Dnes Ti každý prodejce řekne,že když baterka vydrží 4 roky tak je to dost a co je nad 4roky je k tvýmu dobru.Polskou BOSH jsem měl 4 roky.Teď tam mám XT BATTERY(www.elit.cz) Zítra budu muset zkusit nastartovat ,protože v P406 mám baterku 8.let(asi původní)Nevíte co tam dávali za značku baterek do nových aut.Teď si totiž nemůžu vzpomenout co to tam bylo,ale datum na ní souhlasilo s rokem výroby.Při startování mi tak na polovinu pohasnou budíky a osvětlení,tak to bude asi chtít taky brzy vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JaKoB

Já měl první na škodovce AKUMU 8 let.Dnes Ti každý prodejce řekne,že když baterka vydrží 4 roky tak je to dost a co je nad 4roky je k tvýmu dobru.Polskou BOSH jsem měl 4 roky.Teď tam mám XT BATTERY(www.elit.cz) Zítra budu muset zkusit nastartovat ,protože v P406 mám baterku 8.let(asi původní)Nevíte co tam dávali za značku baterek do nových aut.Teď si totiž nemůžu vzpomenout co to tam bylo,ale datum na ní souhlasilo s rokem výroby.Při startování mi tak na polovinu pohasnou budíky a osvětlení,tak to bude asi chtít taky brzy vyměnit.

Pokud pohasnu budíky a startuje tak je to uplně normální. Moje po dvou dnech stání už má problemy s tím vubec otočit;) Stará Akuma byla něco uplně jinýho, ted se to prodává mimo Akuma taky pod názvy Magnet, Perion a nevím co ještě, zřejmě zn Akuma nějak upadá tak prodávají pod jinýmy jmeny, nebo nevim proč tomu tak je

[upravil dne 18/11/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Ferry

mam Varta blue dynamic ctvrtym rokem 55Ah a pohoda

Myslíš že 55Ah stačí? Ted ta Akuma co tam mám je taky 55Ah
rekl bych ze staci, me to chyta v pohode ( ted ted kdyz mam novy uhliky na starteru :) ) a i po delsim stani v zime nemam problem, ten benzinak drcne napoprvy :) jinak predtim jsem tam mel 8 let starou jeste originalni baterku ( mela na sobe datum vyroby 1995) a ta byla taky 55Ah
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Ferry

mam Varta blue dynamic ctvrtym rokem 55Ah a pohoda

Myslíš že 55Ah stačí? Ted ta Akuma co tam mám je taky 55Ah
rekl bych ze staci, me to chyta v pohode ( ted ted kdyz mam novy uhliky na starteru :) ) a i po delsim stani v zime nemam problem, ten benzinak drcne napoprvy :) jinak predtim jsem tam mel 8 let starou jeste originalni baterku ( mela na sobe datum vyroby 1995) a ta byla taky 55Ah
No uvidim, ale pokud tam bude velkej rozdíl v ceně tak možná tu 55Ah nakonec vezmu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...