Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Klapka klimatizace 406


jardacek

Recommended Posts

Mám dotaz- při vyměně pylového filtru klapka nefungovala,volně tam plandala,tak jsem vymontoval motorek, opravil ulomenej zub namontoval jsem ji zpět a klapka se znova utrhla tak jsem koukal co dělá motorek a ten to otočí o 360 stupnu ale potřeba je jen 1/4 otočky pak se to utrhne,nemá ta klapka nějakej snímač polohy?někde z druhé strany?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jardacek

Mám dotaz- při vyměně pylového filtru klapka nefungovala,volně tam plandala,tak jsem vymontoval motorek, opravil ulomenej zub namontoval jsem ji zpět a klapka se znova utrhla tak jsem koukal co dělá motorek a ten to otočí o 360 stupnu ale potřeba je jen 1/4 otočky pak se to utrhne,nemá ta klapka nějakej snímač polohy?někde z druhé strany?

Nic takovýho tam není, ten motorek vypíná elektronika která při zastavení motorku reaguje na zvýšení proudu a vypne napájení motorku klapky. Pokud se to utrhlo znovu tak byla malá pevnost toho zubu. Já to mám trvale odpojený a klapku zajištěnou v otevřený poloze, až narazím na jiný dobrý ozubený kolečka tak plánuju opravu, ale zatím mě to nijak nevadí;) Už se to tu mnohokrát řešilo, je tu i návodek s fotkama jak na to, je to bolest 406tek

[upravil dne 18/11/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jardacek

Dík za radu, tak musím udělat pevnější kolečko, ale ten motorek má strašnou sílu tak snad to pujde, také jsem ji nacpal do otevřené polohy a v pohodě,ale foto jsem tu nenašel a ani žádný odkazy.

Klikni na hledání a napiš tam - motorek klapky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: jardacek

Mám dotaz- při vyměně pylového filtru klapka nefungovala,volně tam plandala,tak jsem vymontoval motorek, opravil ulomenej zub namontoval jsem ji zpět a klapka se znova utrhla tak jsem koukal co dělá motorek a ten to otočí o 360 stupnu ale potřeba je jen 1/4 otočky pak se to utrhne,nemá ta klapka nějakej snímač polohy?někde z druhé strany?

Nic takovýho tam není, ten motorek vypíná elektronika která při zastavení motorku reaguje na zvýšení proudu a vypne napájení motorku klapky. Pokud se to utrhlo znovu tak byla malá pevnost toho zubu. Já to mám trvale odpojený a klapku zajištěnou v otevřený poloze, až narazím na jiný dobrý ozubený kolečka tak plánuju opravu, ale zatím mě to nijak nevadí;) Už se to tu mnohokrát řešilo, je tu i návodek s fotkama jak na to, je to bolest 406tek

[upravil dne 18/11/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobry večer podívejte se na stranku 24 odkaz PKOT divne zvuky-vyřešeno 100 procent-motorek naopak nema žadnou silu vše dělaji prevody a v tom je ten haček koupil jsem nové a elektroniku jsem předřadil a je to O.K-nekoupil jsem nove prevody-myšleno celou krabičku ovládání. S pozdravem V.K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

nevím jaký odkaz ale já si sehnak krabičku která byla v 605 jen jsem vyměnil kolečka .Rozdíl byl jen že tam byl 5konektor a 406 má méně.

Mel jsem na mysli tento odkaz

Jinak pro upresneni, motorek silu nema :bojim od toho je tam ten prevod, ten dela tu silu. Hridelku moturku by udrzelo i mimino.

[upravil dne 18.11.2007 pkot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...