Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

startovaci kabely PLUG and GO


Pe.Tr

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Fusion

Nevím, mě to připadne jako totální blbost :)

Vzhledem k tomu že klasický startovací kabely stojí skoro stejně a jejich použití je jistota, tak to asi blbost je. Třeba je to pro lidi kteří nevědí jak zvednout kapotu:D

....co je to "kapota" ?

:D:D:D

Já nevim, ale v nabídce píšou "žádné zvedání kapoty" tak jsem to slovo opsal:D:D:D:D

[upravil dne 18/11/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Fusion

Nevím, mě to připadne jako totální blbost :)

Vzhledem k tomu že klasický startovací kabely stojí skoro stejně a jejich použití je jistota, tak to asi blbost je. Třeba je to pro lidi kteří nevědí jak zvednout kapotu:D

A nebo nechteji mit spinave ruce :D:D Fakt kravina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to blbost. Baterka nenastartuje ve dvou případech:

Baterka je dobrá, zánovní, ale kvůli zapomenutému spotřebiči je vybitá. Tehdy je vhodný uvedený kabel - zdrojové auto, nejlépe s nastartovaným motorem, během 10 minut oživí - dobije vybitou baterku, takže (ta původně vybitá) je schopna po krátkou dobu dát ten proud pro nastartování. Proud kabelem odhaduji na 10 až 15 A.

Baterka je stará, má velký vnitřní odpor. Není schopna nastartovat auto v mrazu od večera do rána. Tehdy uvedený kabel nepomůže, protože je potřeba přes kabely dodat skutečný startovací proud, stovky Ampér. (Teoreticky by uvedený slabý kabel mohl takovou baterku oživit, v nouzi každá pomoc dobrá, ale nespoléhal bych na to.)

Jo a kapota se spisovně řekne haubna.:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Není to blbost. Baterka nenastartuje ve dvou případech:

Baterka je dobrá, zánovní, ale kvůli zapomenutému spotřebiči je vybitá. Tehdy je vhodný uvedený kabel - zdrojové auto, nejlépe s nastartovaným motorem, během 10 minut oživí - dobije vybitou baterku, takže (ta původně vybitá) je schopna po krátkou dobu dát ten proud pro nastartování. Proud kabelem odhaduji na 10 až 15 A.

Baterka je stará, má velký vnitřní odpor. Není schopna nastartovat auto v mrazu od večera do rána. Tehdy uvedený kabel nepomůže, protože je potřeba přes kabely dodat skutečný startovací proud, stovky Ampér. (Teoreticky by uvedený slabý kabel mohl takovou baterku oživit, v nouzi každá pomoc dobrá, ale nespoléhal bych na to.)

Jo a kapota se spisovně řekne haubna.:o

No já osobně bych to nezkoušel ani na dobíjení - pro tebou odhadovaný proud 10 -15 A by měl být průřez jednoho vodiče cca 1,5 mm2 /já bych tam dal raději 2,5 mm2, jistota je jistota,no ale holt supermarkety musej vydělávat/ - nezdá se mi ale že by na obrázku "Hurvajze" této hodnotě (1,5 mm2) kabel odpovídal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Nevím jak to mysleji s těmahle kabelama.

Podobnej mám udělanej a používám ho pří výměně baterií u aut, aby se nezakodovalo rádio a nevynulovali hodiny.

Startovat s tím je asi nesmysl - jo nabijet baterku přes zapalovač jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...