Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

startovaci kabely PLUG and GO


Pe.Tr

Recommended Posts

Dostal se mi do ruky leták nově otevřene prodejny a servisu v Praze Letňanech (otevreno PO-NE!) .

jde mi o to co si myslíte o výrobku co nabízejí . jsou to startovací kabely PLUG AND GO, což je jeden kabel a na každem konci je zastčka do auto zapalovače , zbytek je Vám asi jasný .Myslíte že to má stejný efekt jako klasicke start. kabely?

hodil bych sem i link na ten letak ale byla by to zřejmě reklama tak radši ne ,ale určitě si to vybavýte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na každem konci je zastčka do auto zapalovače , zbytek je Vám asi jasný .Myslíte že to má stejný efekt jako klasicke start. kabely?

Nevím, pokud v tom není nějaký fígl (který mně fakt nenapadá), tak přes 2x 20A (tuším, že zapalovač má 20A, kdyžtak mně opravte) pojistku a ty tenké dráty bys tímhle nenastartoval ani sekačku... Můj názor... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

to je podle mne asi blbost vem jaké jsou kabely normální jak silné.Do autozapalovače snad jen jako dobíjení baterky a ne startovací.

pokud jsem startoval klasickými tak byly taky zahřáté a to jsou 400 A ,a už vidím co to provede do autozapalovače

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

kabel jo ale autozapalovač to asi nesnese,není raději otevřít kapoty a propojit baterie je to daleko lepší

myslíl že se to loni probíralo taky:myslim:myslim:myslim:myslim

[upravil dne 18/11/07 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

kabel jo ale autozapalovač to asi nesnese,není raději otevřít kapoty a propojit baterie je to daleko lepší

myslíl že se to loni probíralo taky:myslim:myslim:myslim:myslim

[upravil dne 18/11/07 sarkomi]

to si myslim taky , ale třeba ma nekdo už kladnou zkušenost , no uvidime časem jestli se to chytne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jste nakousli ten Lidl , nedavno jsem v letaku viděl další kravinu , jako kompresor do zapalovače jsem už viděl i v praxi a žadny zazrak ale ted tam měli kopresor do auto zapalovače ještě navic s hadici a vzduchovou pistoli na povolovani a utahovani šroubu od kol . takhle jsem se už dlouho nezasmal:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

kopresor do auto zapalovače ještě navic s hadici a vzduchovou pistoli na povolovani a utahovani šroubu od kol . takhle jsem se už dlouho nezasmal:D:D:D:D

To už mi přijde lepší elektrická pistole, ta se ze zapalovače má šanci ukrmit. Ale kompresůrek a pneumatická pistole, to je fakt srandovní... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Ty kabely typu Zapalovač - Zapalovač jsou podle mě dobrý akorát na to aby se probrala slabá baterie a tím je možný nastartovat, jinak se to použít nedá

Tohle možná, ale stejně mně napadá - co v tom kabelu omezí proud natolik, aby to automaticky neodšlehlo pojistku zapalovače v obou autech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslim že když to sem dám takto tak to reklama nebude, hlavně je potřeba vědět že je to na Rychlé nabití baterie, pro startování se podle mě musí odpojit. Po propojení obou baterií dojde k vyrovnání kapacit, tzn. více nabitá baterie nabije vybitou baterii dejme tomu na cca 50% během krátké doby. Popřípadě že je zdrojový automobil nastartován tak muže baterii druhého auta nabíjet až do plné kapacity, předpokládám že nabíjecí proud je nějak omezen přímo na zásuvkách u kabelů. Toť můj názor. Ale co se stane pokud začnu startovat s propojenýmy auty tímto kabelem to netuším

[upravil dne 18/11/07 Radek Hurvajz]

post-0-14109597201172_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Dostal se mi do ruky leták nově otevřene prodejny a servisu v Praze Letňanech (otevreno PO-NE!) .

jde mi o to co si myslíte o výrobku co nabízejí . jsou to startovací kabely PLUG AND GO, což je jeden kabel a na každem konci je zastčka do auto zapalovače , zbytek je Vám asi jasný .Myslíte že to má stejný efekt jako klasicke start. kabely?

hodil bych sem i link na ten letak ale byla by to zřejmě reklama tak radši ne ,ale určitě si to vybavýte.

Docela by mě zajímalo, jestli k tomu dávaj zdarma hasičák:D:D:D:aut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Fusion

Nevím, mě to připadne jako totální blbost :)

Vzhledem k tomu že klasický startovací kabely stojí skoro stejně a jejich použití je jistota, tak to asi blbost je. Třeba je to pro lidi kteří nevědí jak zvednout kapotu:D

....co je to "kapota" ?

:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...