Sign in to follow this  
Followers 0
Hary

AUTORADIO DO 307

16 posts in this topic

Všechny zdraví, uvažuji o výměně autorádia, originál hraje dobře, ale moc nedrží rádia a nemá MP3. Excistuje nějaké lepší rádio,aby byly informace na displeji a šlo ovládat taky u volantu,díky Harry

čítal som aj o Kenwoode,mal by ísť aj displej s ovládaním pod volantom.Ele ten interfejs je dosť drahý,asi 4000,-sk.

Původně zaslal: Hary

Všechny zdraví, uvažuji o výměně autorádia, originál hraje dobře, ale moc nedrží rádia a nemá MP3. Excistuje nějaké lepší rádio,aby byly informace na displeji a šlo ovládat taky u volantu,díky Harry

jak mam rozumet pojmu "nedrzi radia" a jakej typ radia tam mas?

Myslel jsem signál rádia, čistě hraje většinou jenom ve městě, ale na okrskách ztrácí na kvalitě, jezdím ještě s Hyundaiem, kde je 10let staré rádio a tam signál té samé stanice hraje o dost líp,H

Skoro na každé značkové rádio jdou dokoupit redukce jak na ovládání pod volantem, tak i na zobrazování údajů v kapličce. Je ale otázka ceny. Nejlevnější jsou údajně na Panasonic. Řešilo se to tu už mnohokrát. Já osobně mám dobré zkušenosti s touto firmou: www.autohifijanecek.cz - zavolej a uvidíš. Určitě ale bude podobně specializovaná firma i v Ostravě.

Původně zaslal: sarbi

Já si nechám origo,alespon nebudu lákat zloděje:aut

moja rec ja tiez nevymenim origo za ine lebo origo sa nekradnu (aleaspon minimalne) a prehrávanie MP3 som vyriesil vysielacom :papa

Rozhodně si nechám origo včetně 6-ti repro.Toho vyndávání a nasazování panelu už jsem měl plné zuby.Hraje super a MP3 se dají řešit jinak.

Ja som to originalne radio vyhodil, dal som tam Alpine CDA 9853R a hraje to o hodne lepsie, je to narez, akurat tie repro treba vymenit...... alebo aspon odzvucit, bo strasne strpaju......

original radia byvaju v tychto nizkych triedach aut totalne sunty.....sem tam aj v tych vysokych.....

Ale toto origo je odpad.... samozrejme panel vyberam, bo by mi tam dlho nevydrzalo,a hned by ho niekto slohol.....

ja mam tiez origoa nechcem ho menil,ale chcem dat k nemu subwoofer a neviem ako ho tam pripojit ked radio nema vystup...:myslim

Původně zaslal: dizzi

ja mam tiez origoa nechcem ho menil,ale chcem dat k nemu subwoofer a neviem ako ho tam pripojit ked radio nema vystup...:myslim

ja jsem pouzil line transformer USBlaster 1083 (viz. obrazek) a funguje to dobre

[upravil dne 7.12.2007 Karel99]

post-0-14109597311862_thumb.jpg

Slouží k propojení signálu reproduktorové úrovně na linkovou úroveň, odkaz máš v SZ