Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ČR:SR jak to skončí?


Pe.Tr

Recommended Posts

Původně zaslal: oddie

No ty... za chvíli jedu na druhej konec Prahy, ještě že jsem si to přečet, jinak bych se vydal přes Letnou.

To stihneš

Jinak nesleduji, tyhle druhy sportů mě neberou, sedím tady a říkám si jaký bezva program. No i kdyby bylo něco jiného, je mi to fuk, bo TV obsadila manželka a fandí svým favoritům z VV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

ja nevim ze na ty heerecky koukate

Původně jsem se díval na ČT1 - ne, že by mne tanec nějak mimořádně zajímal, spíše jsem byl zvědav, co naše nejdražší veřejnoprávní medium vyprodukovalo. Jenže na tu dámu, která má ústa rudá, jako když zakousla králíka a celou dobu usilovně do kamery cenila své dásně, jsem nevydržel sledovat déle, než pár minut. Takže jsem to vzdal a čumím na monitor. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak stalo se přesně jak jsem předpokládal, teprve nyní (23.30!!!) utichly poslední petardy, rány do bubnů, řvaní opilců, troubení aut - prostě veškeré Ty úžasné záležitosti, o kterých si "fotbaloví fanoušci" myslí, že je nutné se dělit s letenskými obyvateli.

LETOS UŽ MI TO OPRAVDU LEZE KRKEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pavlíka jsme uspávali od 20 hodin opravdu až do teď.

[upravil dne 17/11/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Tak stalo se přesně jak jsem předpokládal, teprve nyní (23.30!!!) utichly poslední petardy, rány do bubnů, řvaní opilců, troubení aut - prostě veškeré Ty úžasné záležitosti, o kterých si "fotbaloví fanoušci" myslí, že je nutné se dělit s letenskými obyvateli.

LETOS UŽ MI TO OPRAVDU LEZE KRKEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pavlíka jsme uspávali od 20 hodin opravdu až do teď.

[upravil dne 17/11/2007 Medvěd]

A to pockej az ti z toho ty debilove udelaj narodni stadion, devitimilimetrovejma kulema bych je hnal hajzly papalassky:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Medvěd

Tak stalo se přesně jak jsem předpokládal, teprve nyní (23.30!!!) utichly poslední petardy, rány do bubnů, řvaní opilců, troubení aut - prostě veškeré Ty úžasné záležitosti, o kterých si "fotbaloví fanoušci" myslí, že je nutné se dělit s letenskými obyvateli.

LETOS UŽ MI TO OPRAVDU LEZE KRKEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pavlíka jsme uspávali od 20 hodin opravdu až do teď.

[upravil dne 17/11/2007 Medvěd]

A to pockej az ti z toho ty debilove udelaj narodni stadion, devitimilimetrovejma kulema bych je hnal hajzly papalassky:grr

Pevně věřím, že na to prachy nikdy nebudou

Ad prachy:

Před časem se začalo kopat na letenský pláni, někteří překvapeně tvrdili, že už se staví knihovna (:aut:aut:aut), já jsem byl přesvědčenej, že se konečně začal stavit tunel propojující Špejchar a Troju. Sice mě hřeje, že jsem měl pravdu - ale jen částečně, na příští rok není jasný jak to bude s penězma a tak možná v portálu tunelu bude podzemní stání pro obyvatele Letný. Aspoň nějaké využití, jde ale o to, za kolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaaaaaj tak toto ja nesledujem lebo viem ako to skonci.cakal som vacssi debakel.ako vidim chlapci sa drzali :).ja by som nas futbal prirovnal ako vykrik do tmy.tri krat fuj a hanba.

a vsetky tie prachy a silne slova.ja by som ten futbal zrusil a dotoval nieco uzitocnejsie.este ze niesom fanusikom futbalu lebo by som sa urcite prepadol od hanby.

vsetka cest bratia , drzite sa vo vsetkom a ako som mal tu cest sledovat 3 minuty pri pohariku tak ste to dokonca brali vazne a to sa pri takom superovi ako sme my ceni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Ad prachy:

Před časem se začalo kopat na letenský pláni, někteří překvapeně tvrdili, že už se staví knihovna (:aut:aut:aut), já jsem byl přesvědčenej, že se konečně začal stavit tunel propojující Špejchar a Troju. Sice mě hřeje, že jsem měl pravdu - ale jen částečně, na příští rok není jasný jak to bude s penězma a tak možná v portálu tunelu bude podzemní stání pro obyvatele Letný. Aspoň nějaké využití, jde ale o to, za kolik.

no kdo tvrdil knihovna tak vzivote nevidel jedinej nacrt:myslim

rek bych ze Blanku si Praha stopnout nedovoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

no kdo tvrdil knihovna tak vzivote nevidel jedinej nacrt:myslim

rek bych ze Blanku si Praha stopnout nedovoli

Ad knihovna - sice jsem nevěřil, že by jí už začali stavět, ale na rozdíl od fotbalovýho svatostánku bych si jí na Letný docela přál (nejsem apriori odpůrce nových věcí, vzpomeň si, kolik řečí se vedlo kolem "Tančícího domu" a kde jim je dneska konec.

Ad Blanka - kromě jedný mý kamarádky nevím jakou souvislost by měla s Letnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, tady se mimopražskej člověk dozví věcí. O nějakým tunelu jsem neměl ani páru a o tom že má ženský jméno už vůbec a nejsem sám jak koukám.

K té knihovně- podle mě to není zase tak hrozný, aspoň zase bude mít ČR s Prahou něco co svět ještě neviděl. Mohlo to být i mnohem horší:myslim.

A k fotbalu- podle ty petardy, opilci apod. mají s fotbalem pramálo společnýho, možná tak někde v Řecku a Turecku (tam jsou vůbec jiný). :aut

[upravil dne 18.11.2007 BoneDaddy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...