Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

radio nebo topinkovač


Guest Filip

Recommended Posts

Nevíte někd fígl, jak se zbavit nadměrného zahřívání rádia? Zkušel sem topit jenom nahoru na sklo, nebo jenom dopředu na xicht, ale i přesto že mam zmrzlý chodidla se to hřeje. A to poměrně dost. Ničí to kazety i radio a snižuje výkon i kvalitu zvuku. Kdo zná středovej panel u 205ky taak ví že tam moc místa na tepelnou izolaci (napadá mě alobal) zrovna neni. Asi je to netěsností některýho spoje těch trubek co vedou ten ohřátej vzduch. Nemáte někdo nějakej zaručenej, málo pracnej TIP ??? Díky F

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

add alobal: Nevim, jestli ti k necemu bude, ale kdyz uz to chces resit takhle, existuji specialni \"folie\" na smerovani tepla. Je to v podstate izolace tl. 2-5mm z obou stran potazena necim, co vypada jako alobal, ale uvnitr je nejaka zvlastni hmota.. Stoji to asi100/m2

Ve 405 se radio take ohrivalo, ale nevim, jak moc pece tobe, takze tezko posuzovat..

Kazdopadne, takove tousty po ranu nejsou vubec spatny :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyresil jsem to jako Radek V. U me to byl Kenwood u 106ky jsem citil teplo od radia az nahore na palubce. Nejjednodussi je koupit jine radio a nebo dozadu na pasivni chladic u radia dat mali vetracek z kompu. Ma to tam dost lidi a pry to hodne pomaha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...