Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyfuky Ulter sport


Béďa

Recommended Posts

Ahoj, zvazuju vymenu zadniho tlumice a do oka mi padnul vyfuk znacky Ulter sport.. Mel by to bejt rozumnej pomer cena/vykon.. Tak by me zajimalo kdo ho vsechno ma a jaky s nim mate zkusenosti??..:) koukal jsem na vyfuky "original" primo pro me auto cena se pohybuje cca kolem 3.5k..;)

[upravil dne 17/11/2007 Béďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radek Hurvajz: dik za snahu, ale s Pe.Trem uz jsem to probiral;)

Pe.Tr: jj, psal jsem jim tam.. je to trosku jinak nez co jsme se bavili spolu :papa

Pepito: ty mi des primo do rany :D jak to zni v mensim aute?? mas to temer pod zadkem tak jestli to nedala uvnitr moc velkej kraval??..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: mk405

to bude hučák :aut:D:D:D

woe, ty to nekomentuj!:P

jsem se statečně držel, ale už to nešlo vydržel :aut:D:D:D

na tech videich to má celekm zajímavej zvuk, ale chce to slyšet v reálu, na konkretním autě a nejlépe se v tom projet:mrk ale to asi víš:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

no já ho mam v kombinaci s bavlněnou vložkou Air Boxu a je to docela hučák ale spíš od toho filtru než od výfuku..

Já mám taky bavlněnou vložku v airboxu, ale že by to mělo efekt na hlučnost, to jsem nějak nepozoroval... :myslim Taky právě uvažuju o sportovním tlumuči, který ale nebude moc řvát. Jak si vede z pohledu hlučnosti Ulter Sport a třeba Remus?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Béďa:má to pěkný,decentní zvuk.Nechtěl jsem žádný rachotící lauf :bojim

Ale od té doby co jsem si ještě namontoval sport.vzduchový filtr,tak už ten výfuk ani neslyším :D

Uvnitř je ten filtr docela dost slyšet :myslim ,ale to mi nevadí,spíš naopak.A taky díky těmto drobným úpravám má motor lepší odezvu na akcelerátor od spodních otáček :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...