Sign in to follow this  
Followers 0
Béďa

vyfuky Ulter sport

28 posts in this topic

Ahoj, zvazuju vymenu zadniho tlumice a do oka mi padnul vyfuk znacky Ulter sport.. Mel by to bejt rozumnej pomer cena/vykon.. Tak by me zajimalo kdo ho vsechno ma a jaky s nim mate zkusenosti??..:) koukal jsem na vyfuky "original" primo pro me auto cena se pohybuje cca kolem 3.5k..;)

[upravil dne 17/11/2007 Béďa]

Ulter sport mám a maximální spokojenost. Bez řezání padne jako ulitý! Prostě na míru. Zvuk přiměřený a dostaneš k němu i sponu a nálepku na auto :papa

Já jsem spokojený maximálně. Jinak ULTER SPORT má i Pe.Tr a taky si nestěžuje :super

stalmik: o Petovi vim, jenze on nema origo ale upravenej universal.. proto bych rad vedel jak vypadaj ty "origo" jestli pasujou atd. ;)

Původně zaslal: stalmik

mam přímo Ulter Sport na moje autí a pasuje naprosto dokonale ;)

diky, kterej si bral 80mm nebo 100mm?? mas nejaky foto??:)

Snad se Pe.Tr nebude zlobit když sem dám fotečky jeho Ulter sportu, Pruměr roury nevim ale Pe.Tr až se objeví tak to určitě doplní;)

[upravil dne 17/11/07 Radek Hurvajz]

post-0-14109597198789_thumb.jpg

Béďa ví že mám 100mm , řešily jsme to už spolu předtím než založil tohle vlákno:D:papa

Taky jsem to řešil a koupil jsem si výfuk ULTER SPORT a jsem s ním moc spokojený :super

Pasuje přesně,nemusel jsem vůbec nic upravovat :papa

Radek Hurvajz: dik za snahu, ale s Pe.Trem uz jsem to probiral;)

Pe.Tr: jj, psal jsem jim tam.. je to trosku jinak nez co jsme se bavili spolu :papa

Pepito: ty mi des primo do rany :D jak to zni v mensim aute?? mas to temer pod zadkem tak jestli to nedala uvnitr moc velkej kraval??..:)

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: mk405

to bude hučák :aut:D:D:D

woe, ty to nekomentuj!:P

jsem se statečně držel, ale už to nešlo vydržel :aut:D:D:D

na tech videich to má celekm zajímavej zvuk, ale chce to slyšet v reálu, na konkretním autě a nejlépe se v tom projet:mrk ale to asi víš:bojim

no já ho mam v kombinaci s bavlněnou vložkou Air Boxu a je to docela hučák ale spíš od toho filtru než od výfuku.. Výfuk má zkrátks trošku hlubší zvuk. Hlavně má Atesty a takový kraviny ((pokud je to ten na konkrétní typ auta) tak to zase až tak moc řvát nemůže :papa

Původně zaslal: stalmik

no já ho mam v kombinaci s bavlněnou vložkou Air Boxu a je to docela hučák ale spíš od toho filtru než od výfuku..

Já mám taky bavlněnou vložku v airboxu, ale že by to mělo efekt na hlučnost, to jsem nějak nepozoroval... :myslim Taky právě uvažuju o sportovním tlumuči, který ale nebude moc řvát. Jak si vede z pohledu hlučnosti Ulter Sport a třeba Remus?

Béďo , 15.12. budeš mit možnost vyzkoušet v realu i ze vnitř, sice je to kombajn ale uvidiš sam .

spiš uslyšiš:D:mrk

Béďa:má to pěkný,decentní zvuk.Nechtěl jsem žádný rachotící lauf :bojim

Ale od té doby co jsem si ještě namontoval sport.vzduchový filtr,tak už ten výfuk ani neslyším :D

Uvnitř je ten filtr docela dost slyšet :myslim ,ale to mi nevadí,spíš naopak.A taky díky těmto drobným úpravám má motor lepší odezvu na akcelerátor od spodních otáček :super