Sign in to follow this  
Followers 0
Guest abarth

Posilovač řízení

7 posts in this topic

nezlobte se,uz jsem se sice jednou ptal...

jde o to ze mi nejde posilovac rizeni u P405, normalne jezdim ale tezko ridim.Olej v servu je, nic netece.Nevim jestli je to cerpadlo nebo ted mi rikali ze by to mohla byt ta rozvodka na volante.To by pry bylo horsi a drazsi.Nemate nekdo zkusenost? jak zjistit zavadu,objednat servo cerpadlo kdyby bylo dobry se mi nechce. Dik za odpoved.

Paneboze, to me teda nenapadlo!

A k cemu je tohle forum s nazvem servis?!!!

To, že tam je olej a nic neteče ještě neznamená, že ta servopumpa tlačí. Jednu takovou už jsem zažil....

Jinak než výměnou něčeho to stejně nezjistíš. Co ti můžu aktuálně nabídnout - přijeď, půjčím ti pumpu na zkoušku, vyměníš jí, když to bude tím, zaplatíš a odjedeš, když ne, tak jí zase vyndáš, vrátíš a budeš bádat dál (měl bych tu ještě válec posilovače, ale orbitrol už ne). S velkou pravděpodobností to ale bude ta pumpa. Ovšem - čas mám jen v sobotu, a nemám místo v garáži, takže nutno dělat venku, a musíš si to vyměnit sám, já mám své práce dost.

Jaka presne kapalina patri do posilovace rizeni na P205? Sice je to psane v origo manualu, ale nejak jsem nenasel ekvivalentni nahradu a ani, co to je za druh kapaliny.