Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Couvání


Ticcino

Recommended Posts

a pozor na to couvani podle zrcatek, jestli za vama treba neni sloup :D

jako mladik s fabkou dnes vecer... taky vyjizdel z naseho prujezdu pozadu a evidentne si to hlidal jen podle zrcatek, krasne se srovnal pred vyjezdem na silnici... a najednou mu za autem vyrostl kandelabr... ani na troubeni to nezadupnul, tak bude mit novej naraznik a pate dvere :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když zastavím, tak se rozhlédnu, jestli není někdo nebo něco za autem nebo kolem něj (hlavně děti a psi). Pak dám zpátečku a jedu víceméně podle zrcátek. Obzvlášť se těším na nová M3 zrcátka, protože mám ověřeno, že v nich vidím mnohem líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi pučili něco z moderní provenience, a tak musím říci, že jsem u toho zadní okno ani nenašel. Teda, pokud tím zadním oknem nemysleli ten průzor do nebe.

Asi budu muset zaměstnavatele před další služební cestou požádat o kurz couvání dle zrcátek, nebo vybavit auto "automatickým scoutem" (který by poletoval nad autem)

Ještě mě napadá otevřít dokořán zádní (páté) dveře, ale v zimním období je to trochu kontraproduktivní.

Holt daň za bezpečnost - bezpečné auto, výhled jako z tanku !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Couvání je kombinace zrcátek a pohled přes pravé rameno (z couvání byl při koupi auta malý strach - první kombi -předtím jen krátká auta a při 195cm výšky docela dobrý "výhled dozadu"). Zatím dobrý a už jsem si na tu dýlku docela zvykl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

mi pučili něco z moderní provenience, a tak musím říci, že jsem u toho zadní okno ani nenašel. Teda, pokud tím zadním oknem nemysleli ten průzor do nebe.

Asi budu muset zaměstnavatele před další služební cestou požádat o kurz couvání dle zrcátek, nebo vybavit auto "automatickým scoutem" (který by poletoval nad autem)

Ještě mě napadá otevřít dokořán zádní (páté) dveře, ale v zimním období je to trochu kontraproduktivní.

Holt daň za bezpečnost - bezpečné auto, výhled jako z tanku !

Tak si tam nech dát kameru a displej, tyhle věci dneska už nejsou tak strašně drahý, vyjde to kolem 6-7tisic a aspoň vidíš, kam jedeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kapa

Couvání je kombinace zrcátek a pohled přes pravé rameno (z couvání byl při koupi auta malý strach - první kombi -předtím jen krátká auta a při 195cm výšky docela dobrý "výhled dozadu"). Zatím dobrý a už jsem si na tu dýlku docela zvykl.

Vsechno je otazka zvyku. Ja couvam jen na zrcatka, protoze na otaceni se jsem si nikdy nezvykla a hlavne, kdyz se otocim, prestavam mit jasno, kam mam vlastne tocit volantem:D pri pohledu do zrcatek je to jasny;) Navic pri me "vysce" i pri otoceni se vidim prd:)

[upravil dne 4/12/07 permonik7]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: permonik7

Původně zaslal: kapa

Couvání je kombinace zrcátek a pohled přes pravé rameno (z couvání byl při koupi auta malý strach - první kombi -předtím jen krátká auta a při 195cm výšky docela dobrý "výhled dozadu"). Zatím dobrý a už jsem si na tu dýlku docela zvykl.

Vsechno je otazka zvyku. Ja couvam jen na zrcatka, protoze na otaceni se jsem si nikdy nezvykla a hlavne, kdyz se otocim, prestavam mit jasno, kam mam vlastne tocit volantem:D pri pohledu do zrcatek je to jasny;) Navic pri me "vysce" i pri otoceni se vidim prd:)

[upravil dne 4/12/07 permonik7]

Joooo! Permoník udeřila hřebíček na hlavičku! Pravda pravdoucí, dámy, které umějí couvat s otočením bez použití zrcátek, by člověk spočítal na prstech jedné ruky :D;) Kam při otočení hlavy dozadu točit volantem, toť otázka, že... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Holly

Původně zaslal: vix

No, hádejte, jaký je asi tak dozadu výhled z obyčejné 205? :D

Luxusní.

No jo, ale 205-ka je mimo soutěž. To je auto, do kterého se nesedá, ale které si na sebe oblíkáš. To se to pak couvá...

mezi nama, s bawem se couva jeste lip...jak je pekne hranate....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: permonik7

Původně zaslal: kapa

Couvání je kombinace zrcátek a pohled přes pravé rameno (z couvání byl při koupi auta malý strach - první kombi -předtím jen krátká auta a při 195cm výšky docela dobrý "výhled dozadu"). Zatím dobrý a už jsem si na tu dýlku docela zvykl.

Vsechno je otazka zvyku. Ja couvam jen na zrcatka, protoze na otaceni se jsem si nikdy nezvykla a hlavne, kdyz se otocim, prestavam mit jasno, kam mam vlastne tocit volantem:D pri pohledu do zrcatek je to jasny;) Navic pri me "vysce" i pri otoceni se vidim prd:)

[upravil dne 4/12/07 permonik7]

Joooo! Permoník udeřila hřebíček na hlavičku! Pravda pravdoucí, dámy, které umějí couvat s otočením bez použití zrcátek, by člověk spočítal na prstech jedné ruky :D;) Kam při otočení hlavy dozadu točit volantem, toť otázka, že... ;)

Tak já tedy couvám z 90% jen s otočením hlavy a žádnej problém mi to rozhodně nedělá, z 306 je krásný výhled a zrcátka za moc nestojí, jsou moc malinká. Naopak z 406 vidím, když se otočím, úplně houby :(, ale aspoň v zrcátkách je něco pořádně vidět, ty jsou krásně veliká :mrk .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...