Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Couvání


Ticcino

Recommended Posts

Já to většinou kombinuju, pokud je dost místa otočim se doprava chytnu se za sedačku, couvám a přitom to chvílema kontroluju v zrcátkách (zni to složitě, ale člověk si to ani neuvědomuje :D) Pokud couvám někam na těsno, tak je to hlavně podle zrcátek :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Schreek

Já to většinou kombinuju, pokud je dost místa otočim se doprava chytnu se za sedačku, couvám a přitom to chvílema kontroluju v zrcátkách (zni to složitě, ale člověk si to ani neuvědomuje :D) Pokud couvám někam na těsno, tak je to hlavně podle zrcátek :super

:super Presne muj pripad, lip bych to nevystihl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle zrcátek - když se autu za mnou "zhoupne" střecha, tak to znamená, že už couvat není kam . . . (pražské parkování) - samozřejmě necouvám 30 km/h, ale krokem a nárazníky jsou na autech proto, aby narážely - k žádné škodě tudíž nedojde ani dojít nemůže, tak mě NEKAMENUJTE

[upravil dne 15/11/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Podle zrcátek - když se autu za mnou "zhoupne" střecha, tak to znamená, že už couvat není kam . . . (pražské parkování) - samozřejmě necouvám 30 km/h, ale krokem a nárazníky jsou na autech proto, aby narážely - k žádné škodě tudíž nedojde ani dojít nemůže, tak mě NEKAMENUJTE

[upravil dne 15/11/2007 Medvěd]

Tak to buď rád, že mě namáš za souseda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že tohle nedokážu popsat - je to takovej "volnej styl" - každpoádně poslední dobou často otevírám dvěře u řidiče a dívám se za sebe přímo, bez zrcátka. Zřejmě zvyk ze služebního Jumpera, jenž nemá vnitřní zpětné zrcátko, navíc ovlivněný tím, že parkuji v pěší zoně, kde se důchodci baví tím, že přebíhají za couvající dodávkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: Přema

Já podle zpětné kamery...............:):):)

před tím musíč očistit nebo ne??

Většinou mám auti čisté a tím pádem i kameru ale někdy jí musím očistit a když jse mi nechce tak použiju některý s výše uvedených způsobů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Podle zrcátek - když se autu za mnou "zhoupne" střecha, tak to znamená, že už couvat není kam . . . (pražské parkování) - samozřejmě necouvám 30 km/h, ale krokem a nárazníky jsou na autech proto, aby narážely - k žádné škodě tudíž nedojde ani dojít nemůže, tak mě NEKAMENUJTE

[upravil dne 15/11/2007 Medvěd]

Myslím že není za co kamenovat, ve frekventovanějších částech Prahy se ani jinak parkovat nedá :D Pokud člověk couve s citem, opravdu se nic stát nemůže. Problém sou auta s koulema, tam to bolí i při pomalý jízdě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Myslím že není za co kamenovat, ve frekventovanějších částech Prahy se ani jinak parkovat nedá :D Pokud člověk couve s citem, opravdu se nic stát nemůže. Problém sou auta s koulema, tam to bolí i při pomalý jízdě...

Jen to nesmíš udělat tak, jako paní z obrázku:

http://halbot.haluze.sk/images/2007-11/3775_nehoda_4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: MirasCC

Myslím že není za co kamenovat, ve frekventovanějších částech Prahy se ani jinak parkovat nedá :D Pokud člověk couve s citem, opravdu se nic stát nemůže. Problém sou auta s koulema, tam to bolí i při pomalý jízdě...

Jen to nesmíš udělat tak, jako paní z obrázku:

http://halbot.haluze.sk/images/2007-11/3775_nehoda_4.jpg

:D:potlesk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Medvěd

Podle zrcátek - když se autu za mnou "zhoupne" střecha, tak to znamená, že už couvat není kam . . . (pražské parkování) - samozřejmě necouvám 30 km/h, ale krokem a nárazníky jsou na autech proto, aby narážely - k žádné škodě tudíž nedojde ani dojít nemůže, tak mě NEKAMENUJTE

[upravil dne 15/11/2007 Medvěd]

Myslím že není za co kamenovat, ve frekventovanějších částech Prahy se ani jinak parkovat nedá :D Pokud člověk couve s citem, opravdu se nic stát nemůže. Problém sou auta s koulema, tam to bolí i při pomalý jízdě...

Máš samozřejmě pravdu, ještě bych to doplnil o to, že provozovat v Praze leštěnku na denní ježdění prostě není rozumně možné - člověk by brzo skončil na koronárce (infarkt) nebo v Bohnicích (pro neznalé krásný blázinec).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...