Burisek

Šíbr na Pažouta

15 posts in this topic

Zdravím,chci se zeptat,mám takovej problém,koupil jsem šíbr v eletrice na svou 406 a sháním k němu ten rám jak do něj zajíždí sklo ze šíbru ! Je to original z Peugeota,zítra mám volat tomu dotyčnému jestli to mají a jestli to nechá za nějakej peníz,a pokud ho mít nebude tak bych se rád optal jestli nevíte kde bych ten rám sehnal ?? Dá se koupit v nějakém origo servisu ??? Díky za info a nashle

ne,já ho koupil ve Slušticích,jenže když jsem přijel k borcovi co by mi ho tam namontoval,tak mi řekl že k tomu chybí nějakej rámeček kterej se naboduje a do toho zajíždí to sklo ! Uvidím,doufám že mi zejtra řekne že ho má,jinak mu to asi vrátím,pokud to nepůjde sehnat :nevim

vem že díra ve střeše je z výroby pokud chceš dělat novou nebo jak??

já taky ne osobně bych nedodělával.Řešil jsem pár věcí když jsem měl šíbr a stačí orginál je orginál pokud tam jej dát tak nová střecha

taky šíbr z vlastní zkušenosti nedoporučuji. Pokud je funkční, je fajn, ale jak se začne sr...t, tak lepší ho nemít. Řešil jsem ucpané odtokové kanálky, s tím související zatékání do interiéru a taky prasklé lanko, které se nedá samostatně koupit. Nyní mám air condition:super a ta je stokrát lepší než celej šíbr.

Původně zaslal: Ladman

taky šíbr z vlastní zkušenosti nedoporučuji. Pokud je funkční, je fajn, ale jak se začne sr...t, tak lepší ho nemít. Řešil jsem ucpané odtokové kanálky, s tím související zatékání do interiéru a taky prasklé lanko, které se nedá samostatně koupit. Nyní mám air condition:super a ta je stokrát lepší než celej šíbr.

jj air conditon je super,jenže ten nevlastním,a stále někde cestuji,a na nové zatím není :roker , ne díru tam nemám,a chtěl bych tam prostě ten šíbr aby se dalo ve vedru a na dálnici když jedu trošku vyměnit vzduch! Chlap co jsem u něj byl že by mi to namontoval,je montuje takže má zkušenosti a ví jak na to a je dobrej,a říkal že by se vlastně musela přestříkat celá střecha:grr,což by mi až tak nevadilo,kámoš by mi to udělal,ale mám auto bez klimy,takže to řeším!

[upravil dne 15/11/07 Burisek]

Hele, já teda taky nechápu přesně co mylsíš ... Jestli ti jako pordali jen sklo, nebo nevím:nevim¨

Každopádně, to, co je na tý fotce, tak mi leží dole ve sklepě včetně skla ... Takže jestli je to to, co potřebuješ, dej vědět ;)

Ale jestli tam šíbr nemáš, tak na to s*r:bojim

Protože jediná varianta je podle mě ufiknout střechu a dát tam tu se šíbrem:myslim, což je megavolovina!

Jinak obrázky dílu šíbru here

a here

[upravil dne 15.11.07 MJSytic]

post-0-1410959698939_thumb.jpg

Zdravim,

no ja na svojej starej 406 som mal siber a je to fajn ho mat.

Ale musel som ho tiez menit lebo sa zlomilo tiahlo, kupil som cely novy. Takze vsetko okrem toho jednoho zlomeneho tiahla mam ak by si chcel sa ozvi.:papa

Zdarec,

já mám díky origo šíbru zkorodovanou střechu kolem okna šíbru jelikož jsem ho málo používal - mám klimu. A teď mě to pěkně vytáčí, protože nevím co s tím. Auto je jinak bez koroze. Podle mě, jak je díra ve střeše i origo je to na h****.

Původně zaslal: MJSytic

Hele, já teda taky nechápu přesně co mylsíš ... Jestli ti jako pordali jen sklo, nebo nevím:nevim¨

Každopádně, to, co je na tý fotce, tak mi leží dole ve sklepě včetně skla ... Takže jestli je to to, co potřebuješ, dej vědět ;)

Ale jestli tam šíbr nemáš, tak na to s*r:bojim

Protože jediná varianta je podle mě ufiknout střechu a dát tam tu se šíbrem:myslim, což je megavolovina!

Jinak obrázky dílu šíbru here

a here

[upravil dne 15.11.07 MJSytic]

přesně tohle mám ! No musel bych řezat střechu a na to kašlu,ale díky za info myslel jsem že to je všechno,ale není,chybý u toho ten vrchní plech co je nabodovanej a to mi nikdo nedá,buď celou střechu nebo nic,tak na to kašlu,střechu řezat nebudu