Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mlžení oken


profesor31

Recommended Posts

Taky mě to dělá:myslimasi je to u pažoutů normální jev:(

Měl jsem Golfa II a tam jsem nepozoroval žádné zamlžování a u Felicie to bylo taky v pohodě.

U pažouta mám za jízdy větrák na třetí stupeň až mě vlajou vlasy a je to OK,ale jak na půl hoďky zastavím je to celý zamlžený:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zamlžování v zimě je úplně normální jev. U všech aut. Pokud máš klimu, tak při jejím používání se to dá dost omezit.

Když sem měl Hyundaie, tak se v něm v zimě nedalo pořádně jezdit, jak se to šíleně zahulovalo. Bylo to fakt o držku. Teď s Peugeotem je to podstatně lepší, pokud náhodou je přec jen nějakej náznak zamlžování, pustím na chvilu klimu. Kritický jsou podzemní garáže v dešti, to tam mají všecky auta neprůstřelný skla.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

povyhadzuj koberceky pusti vo vnutri el.ohrievač kým sa všetko poriadne nevysuší a ak ti nezateka do auta tak by malo byt po probleme,okna poutieraj utierkou Clarin prípadne inou proti oroseniu,ak nemaš gumene koberce tak kup teraz maju v Lidli za 299.- po jazde z nich vylej vodu.To su moje skusenosti z Favorita, teraz z 206 nemam žiadne problemy:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...