profesor31

Mlžení oken

23 posts in this topic

Dobrý večer.Jsem v klubu nový a zatím jsem neměl problémy s autem,proto jsem se moc neozýval.Přišla zima a začal problém se zamlžováním všech oken.Při jízdě je to O.K.ale když odejdu od auta ,za půl hodiny jsou všechna okna zamlžena.Poradí mě někdo co s tím?

Máš vlhko v autě:) Mrkni jestli ti někudy kolem těsnění nezatýká.

JÁá jsem se po tom moc nedíval,ale když jse ho kupoval v bazaru,tak bylo perfektně vyčištěné.Je možný,že ho nenechali pořádně vyschnout a teď se to projevuje.

Já nevím,ale u jiných aut ,který jsem měl mě to nikdy nedělalo.A to jsem si s mokrýma botama hlavu nelámal.

pokud by to bylo za jízdy tak filtr ale že odejde od auta a zamlži se,prostě přestane větrák tak se není čemu divit

Taky mě to dělá:myslimasi je to u pažoutů normální jev:(

Měl jsem Golfa II a tam jsem nepozoroval žádné zamlžování a u Felicie to bylo taky v pohodě.

U pažouta mám za jízdy větrák na třetí stupeň až mě vlajou vlasy a je to OK,ale jak na půl hoďky zastavím je to celý zamlžený:(

Pomáhá zevnitř umejt okna jarovou vodou. :super Pak pořádně oklepat hnáty.:D:D:D Víc se snad už udělat nedá. :myslim Když mám v Jeanovi plno, tak se taky začnou zevnitř trochu potit okna. Na chvíli pustím ofuk ajeto. :potlesk

IMHO je zamlžování oken zcela normální jev. Závislý na tlaku, teplotě a vlhkosti vzduchu venku a v autě.

Myslim že tam doopravdy máš natahanou vodu.Já si nechávám pokaždé v garáži pootevřený okýnko a mam po problému:super.

Původně zaslal: sekaj

Myslim že tam doopravdy máš natahanou vodu.Já si nechávám pokaždé v garáži pootevřený okýnko a mam po problému:super.

To máš vytápěnou garáž a nebo ne??

Původně zaslal: sekaj

To máš vytápěnou garáž a nebo ne??

Zamlžování v zimě je úplně normální jev. U všech aut. Pokud máš klimu, tak při jejím používání se to dá dost omezit.

Když sem měl Hyundaie, tak se v něm v zimě nedalo pořádně jezdit, jak se to šíleně zahulovalo. Bylo to fakt o držku. Teď s Peugeotem je to podstatně lepší, pokud náhodou je přec jen nějakej náznak zamlžování, pustím na chvilu klimu. Kritický jsou podzemní garáže v dešti, to tam mají všecky auta neprůstřelný skla.;)

Garáž mame společnou pod barákem,takžeje vytápěná je jak kotelnou (tu mam hned vedle v místnosti) tak i bytama nad ní.Přez zimu ať je jak je tak je tam nejhůř 15.Okýnko jsem stahoval u všechaut a neměl jsem problém.

Původně zaslal: sarkomi

pokud máš garáž tak jo ale pokud stojíš venku:myslim

Tak se to potí u cikorek :D:D:D

povyhadzuj koberceky pusti vo vnutri el.ohrievač kým sa všetko poriadne nevysuší a ak ti nezateka do auta tak by malo byt po probleme,okna poutieraj utierkou Clarin prípadne inou proti oroseniu,ak nemaš gumene koberce tak kup teraz maju v Lidli za 299.- po jazde z nich vylej vodu.To su moje skusenosti z Favorita, teraz z 206 nemam žiadne problemy:super