Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ventilátor CHladiče


I3enny

Recommended Posts

Čus lidičky mám 406 2.0 HDi r.v.1999 nový model a mám takovou patáliji s ventilátorem chladiče. Ten co tam byl byl roztřískanej a vedli zněj 2 dráty do takovýho konektoru no a těd jsem koupil jinej a z toho vedou taky 2 silný dráty a ještě 3 slabný...

Nevíte někdo z jakýho modelu to může bejt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle http://album.volny.cz/petulak/view.php?album_id=63182&view_page=1&browse_page=0#img je motor ventilátoru chladiče s elektronickou regulací otáček. Má 5 vývodů (2 tlusté a 3 tenké). Takhle http://album.volny.cz/petulak/view.php?album_id=63182&browse_page=0&view_page=6#img je s kabeláží. Může být trochu odlišná (bez relé). Motor je na vyšší napětí než 12 V a při 12V se točí pomalu. Vyšší napětí pro rychlé otáčky je záležitost měniče, který je součástí motoru (pod přívodním konektorem) a je to řízený z ECU. Byly v modelech r. 2003-2004 a pouze 1 ventilátor. Pokud je motor jen se dvěma vývody, tak je to klasika, kde je motor na 12V a regulace otáček do pomala je pomocí odporů, které se spínají relátky nebo kombinace 2 ventilátorů a odporů.

[upravil dne 15/11/07 ladak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

:papa Potřeboval bych poradit, na diagnostice mi vymazali chybu ventilátoru chladiče, a technik říkal že bude asi vadný odpor. tak jsem se na ně doma podíval a že je proměřím. Je tam odporový drát v sérii s nějakou polovodičovou součástkou a nemůžu nic naměřit. Odporové spirály jsou vpořádku, ale tu součástku nemůžu změřit, ani jako diodu ani odpor.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

dle serviceboxu jsou tam dva ty odpory data jsou tu

10

1267 E3

01 ODPOR

0,8 OHM

NR - ČERNÁ

- VZNĚTOVÝ MOTOR TURBO DW10TD

11

1267 A9

01 ODPOR

0,54 OHM

GR - ŠEDÁ

- VZNĚTOVÝ MOTOR TURBO DW10TD

ale nedostal jsem se dál kolik stojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

je mi to jasné na tom není někde něco napsáno ? koukal jsem že tam jsou jen ohmy a obj číslo ,škoda že tam nejsou i st.Koukal jsem i na citroeny forum ale data jsem zatím nenašel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto jsou tepelné pojistky, které se používají například v některých ohřívačích vody. Je jich několik druhů podle proudu (max. proud, který přes ně může trvale téct, ale ne proud při jehož překročení chrání) a pak podle max. teploty. Teplota, na jejíž překročení chrání je maximální teplota v prostředí ve kterém jsou umístěny - jinak se nevratně přeruší. Toto je ta správná ochranná funkce. Takže při závadě se odporový drát rozpálí a teplota povrchu se přenáší i na tepelnou pojistku a ta vykoná co vykonat má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...